SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-2LA22

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-2LA22

6ES5700-2LA22 -takim numerem katalogowym charakteryzuje się zestaw montażowy RACK dla programowalnych sterowników logicznych typu S5-115F z 6 wolnymi slotami. Wariant ten przynależy do rodziny kontrolerów SIMATIC S5 firmy Siemens. Podzespół uzyskał budowę opracowaną do przeprowadzania działań w warunkach przemysłowych, dlatego z powodzeniem pracuje w licznych obszarach zakładu.

Siemens SIMATIC S5 - zestaw montażowy RACK - 6ES5700-2LA22

6ES5700-2LA22 to produkt, którym jest montażowy zestaw o specyfice pod kątem technologicznym zoptymalizowanej do potrzeb szeregu zakładów. Jakość dostępnego w sklepie Magsteron elementu umożliwia skuteczne wykonywanie działań w podstawowych warunkach. Sprzedawany przez nas komponent opracowany dla kontrolerów SIMATIC S5 marki Siemens usprawnia obsługiwanie procesów układu automatyki przemysłowej na bazie tego PLC.

Specyfikacja i korzyści

Zestaw montażowy RACK sprzedawany w sklepie Magsteron funkcjonuje z elastycznymi elementami należącymi do urządzeń Siemens S5. Standard ten uwzględnia rozmaite pod względem konstrukcyjnym sterowniki. Konkretne podzespoły mają odpowiednio dopasowane warianty technologiczne, architektury procesorów czy też pojemność pamięci. Podzespoły tej linii wciąż działają w segmentach branżowych, które nie zostały poddane rozbudowie do sterownika w wersji SIMATIC S7. Zestaw montażowy RACK udostępniany w naszym sklepie jest już wycofany przez producenta, przez co sprowadzamy go jedynie jako odnowiony wariant na specjalne życzenie.

Funkcje i dane techniczne

Zestaw montażowy RACK oferowany przez nasz sklep bardzo sprawnie funkcjonuje z rozmaitymi komponentami systemu sterowania. W układzie SIMATIC S5 firmy Siemens prezentowane są liczne rozwiązania, takie jak opcjonalne wejścia, wyjścia, interfejsy komunikacyjne, przekaźniki, modemy, moduły z adapterami, moduły zasilające, moduły funkcjonalne i moduły licznikowe. Narzędzie programistyczne do zarządzania programami urządzeń S5 marki Siemens to STEP5 w odpowiedniej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5700-2LA22
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt