SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-3LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-3LA11

6ES5700-3LA11 - taki numer zamówieniowy posiada zestaw montażowy RACK CR3. Oferowany przez nas produkt stanowi rozwiązanie z rodziny sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Podzespół otrzymał budowę właściwą do pracy w obszarze przemysłu, przez co doskonale będzie pracować w różnych rozwiązaniach z zakresu automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - zestaw montażowy RACK - 6ES5700-3LA11

6ES5700-3LA11 - takim numerem zamówieniowym charakteryzuje się zestaw montażowy o konstrukcji pod względem mechanicznym przygotowanej do funkcji rozmaitych aplikacji. Specyfikacja oferowanego przez Magsteron towaru usprawnia błyskawiczne realizowanie aplikacji w zróżnicowanych obszarach. Sprzedawany przez nas model urządzenia zaprojektowany dla logicznych sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens umożliwia sprawne obsługiwanie procesów kontrolera.

Korzyści i zalety

Zestaw RACK proponowany przez nasz sklep jest przystosowany do działania z przydatnymi modelami wchodzącymi w skład logicznych sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Seria ta obejmuje różne konstrukcyjnie PLC. Wybrane urządzenia mają specjalnie dobrane szerokości technologiczne, układy scalone oraz zasoby pamięciowe. CPU w tej edycji obecnie są używane w środowiskach niezaktualizowanych do S7. Zestaw montażowy zapewniany przez nasz sklep Magsteron nie jest na chwilę obecną produkowany, rozwijany ani serwisowany przez producenta, dlatego sprowadzamy go tylko jako zregenerowany sprzęt na specjalne życzenie.

Funkcjonalności i dane techniczne

Zestaw RACK dostarczany przez nasz sklep internetowy Magsteron może działać z innymi funkcjonalnymi podzespołami. W edycji SIMATIC S5 marki Siemens możesz zakupić rozmaite komponenty, jakimi są rozszerzające wejścia, moduły wyjść, złącza komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemów, adaptery, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne bądź też moduły zliczająco-pomiarowe. Narzędzie inżynierskie do opracowywania programów sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w kompatybilnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5700-3LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt