SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-3LA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-3LA12

6ES5700-3LA12 - pod takim numerem zamówisz zestaw montażowy RACK CR 700-3 w wersji dla kontrolerów S5-115U, wyposażony w 10 wolnych slotów do konfiguracji rozproszonej. Produkt ten wyprodukowano dla programowalnego sterownika logicznego S5. Akcesorium zwraca uwagę poprzez budowę właściwą do przeprowadzania operacji w otoczeniu przemysłowym, dzięki czemu wydajnie działa w licznych aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - zestaw montażowy RACK - 6ES5700-3LA12

6ES5700-3LA12 - takim numerem producent oznaczył w katalogu zestaw montażowy o charakterystyce dopasowanej do parametrów zautomatyzowanych branż. Zakup oferowanego przez sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron towaru pozwala na skuteczne przeprowadzanie działań w podstawowych obiektach. Przedstawiany w naszym internetowym sklepie komponent z podkategorii logicznych sterowników programowalnych S5 zapewnia efektywną pracę układu sterowania.

Korzyści i zalety

Zestaw dostarczany na zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową może współpracować z praktycznymi elementami wchodzącymi w skład programowalnych sterowników logicznych PLC S5 Siemens. Seria ta zawiera w sobie zróżnicowane konstrukcyjnie kontrolery. Wybrane sterowniki uzyskały specjalnie dobrane warianty konstrukcyjne, układy scalone czy zasoby pamięciowe. Urządzenia w tej technologii nadal bywają używane w systemach automatyki przemysłowej nierozbudowanych do sterownika w wersji SIMATIC S7. Zestaw montażowy oferowany w naszym sklepie internetowym nie jest obecnie serwisowany przez firmę Siemens, dlatego oferujemy go tylko jako odświeżony wariant z drugiej ręki.

Parametry i możliwości

Zestaw RACK zamawiany przez nasz sklep internetowy Magsteron z automatyką przemysłową wyjątkowo sprawnie działa z wieloma produktami. W układzie S5 dostarczane są kompatybilne podzespoły, do których zaliczają się opcjonalne moduły wejściowe, wyjścia, złącza do komunikacji, przekaźniki, moduły modemów, moduły z adapterami, zasilacze, moduły funkcyjne czy liczniki. Środowisko do tworzenia programów programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w optymalnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5700-3LA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt