SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-8EA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-8EA11

6ES5700-8EA11 - pod takim numerem kupisz w naszym sklepie Magsteron moduł rozszerzeń BUS do bezpiecznych połączeń SIGUT, opracowany w wersji dla CPU S5-100/ET. Element ten zaprojektowano dla linii programowalnego sterownika logicznego S5 firmy Siemens. Urządzenie posiada funkcjonalność właściwą do realizacji procesów w warunkach przemysłowych, w związku z czym bez problemów działa w specjalistycznych zakładach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł rozszerzeń BUS - 6ES5700-8EA11

6ES5700-8EA11 to dostępny w sklepie Magsteron moduł rozszerzeń BUS o konfiguracji pod kątem technicznym opracowanej specjalnie do wymagań parametrów specjalistycznych projektów. Zastosowanie dostępnego w naszej ofercie elementu pozwala na bezpieczne przeprowadzanie działań w niestandardowych obszarach. Prezentowany przez nas model opracowany dla sterowników programowalnych Siemens S5 przyspiesza obsługiwanie zadań sterownika.

Specyfikacja techniczna

Moduł BUS udostępniany w ofercie naszego sklepu Magsteron może współpracować z istotnymi elementami z rodziny programowalnych sterowników S5 Siemens. Seria ta posiada różniące się od siebie pod względem jakościowym kontrolery. Wybrane rozwiązania odznaczają się tym, że mają odpowiednio przystosowane rozmiary konstrukcyjne, możliwości obliczeniowe bądź też rozmiary pamięci. Jednostki w tej wersji wciąż stosuje się w środowiskach automatyki przemysłowej nierozbudowanych do sterownika S7. Moduł BUS dostarczany przez nasz sklep Magsteron jest na chwilę obecną wycofany z rynku przez firmę Siemens, a więc sprowadzamy go wyłącznie jako zregenerowany wariant na życzenie.

Funkcjonalności i zastosowania

Moduł BUS dostępny w ofercie sklepu Magsteron z dużą wydajnością funkcjonuje z wieloma urządzeniami. W serii SIMATIC S5 firmy Siemens możesz zakupić zgodne elementy, takie jak ponadprogramowe moduły wejściowe, moduły wyjściowe, moduły komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemów, adaptery, moduły zasilacze, moduły funkcjonalne czy też liczniki. Oprogramowanie inżynieryjne do parametryzacji PLC Siemens S5 to STEP5 w dedykowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5700-8EA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt