SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-8MB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-8MB11

6ES5700-8MB11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł alarmowy BUS dla jednostek CPU S5-100 U z blokadą i zaciskami śrubowymi. Element ten jest częścią kategorii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5. Element wyróżnia się poprzez konstrukcję właściwą do eksploatacji w otoczeniu przemysłowym, w związku z czym bezpiecznie sprawdza się w nietypowych obszarach zakładowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł alarmowy - 6ES5700-8MB11

6ES5700-8MB11 jest sprzedawanym przez nas modułem alarmowym o konfiguracji technologicznej dopasowanej do wymogów wielu zakładów. Funkcjonalność dostępnego przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową kontrolera umożliwia ekonomiczne przeprowadzanie zadań w podstawowych obszarach. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie internetowym podzespół opracowany dla logicznych sterowników S5 firmy Siemens gwarantuje bezpieczne realizowanie procesów układów sterowania.

Korzyści i specyfikacja

Moduł alarmowy oferowany przez Magsteron możesz stosować z przemysłowymi modelami z generacji sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens. Kategoria ta obejmuje w sobie rozmaite pod względem konstrukcyjnym warianty. Wybrane komponenty mają indywidualnie dopasowane wymiary obudowy, parametry procesora oraz rozmiary pamięci. Urządzenia w tej wersji nadal są eksploatowane w strefach automatyki przemysłowej niemodernizowanych do S7. Moduł alarmowy udostępniany przez nasz sklep Magsteron jest aktualnie wycofany ze sprzedaży przez markę Siemens, więc dostarczamy go wyłącznie jako odświeżony wariant z drugiej ręki.

Funkcje i możliwości

Moduł alarmowy prezentowany przez nasz sklep internetowy Magsteron z automatyką przemysłową bezproblemowo może współpracować z licznymi podzespołami. W technologii SIMATIC S5 proponujemy specjalistyczne produkty, wśród których wyróżniamy dodatkowe wejścia, wyjścia, złącza komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemu, moduły adapterów, moduły zasilacza, moduły funkcjonalne i moduły pomiarowe. Platforma inżynierska do tworzenia programów programowalnych sterowników PLC Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w zgodnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5700-8MB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt