SIEMENS Simatic S5 - 6ES5701-3LA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5701-3LA12

6ES5701-3LA12 - takim numerem w katalogu producenta oznaczono moduł rozszerzeń RACK, który został wyposażony w 8 slotów i opracowany dla CPU S5-115F. Wariant ten pochodzi z rodziny programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5. Element zwraca uwagę poprzez konstrukcję przystosowaną do wykonywania działań w środowisku przemysłowym, a tym samym idealnie pracuje w trudnych obszarach i zastosowaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł rozszerzeń RACK - 6ES5701-3LA12

6ES5701-3LA12 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł rozszerzający o specyfice mechanicznej zoptymalizowanej do konfiguracji zautomatyzowanych branż. Konstrukcja oferowanego przez nasz sklep internetowy elementu gwarantuje efektywne realizowanie procesów w wymagających warunkach. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową produkt dostępny dla sterowników programowalnych S5 marki Siemens ułatwia wykonywanie licznych procesów automatyki przemysłowej.

Specyfikacja i zalety

Moduł rozszerzający sprzedawany przez nasz sklep jest wykonany zgodnie z istotnymi produktami w systemach sterowników PLC SIMATIC Siemens S5. System ten zawiera rozmaite konstrukcyjnie jednostki CPU. Poszczególne programowalne sterowniki logiczne uzyskały dość różne wersje obudowy, architektury procesorów oraz rozmiary pamięci. Urządzenia tej rodziny nadal eksploatuje się w środowiskach przemysłu nierozbudowanych do sterownika S7. Moduł rozszerzający zapewniany przez nasz sklep obecnie nie jest rozwijany przez markę Siemens, dlatego proponujemy go wyłącznie jako odnowiony wariant na życzenie klienta.

Funkcjonalności i zastosowania

Moduł rozszerzający dostarczany przez sklep internetowy Magsteron bez przeszkód funkcjonuje z różnymi produktami. W układzie SIMATIC S5 marki Siemens możesz znaleźć funkcjonalne komponenty, jak m.in. opcjonalne wejścia, moduły wyjść, interfejsy do komunikacji, moduły przekaźnikowe, modemy, adaptery, moduły zasilające, moduły funkcyjne bądź też moduły pomiarowe. Platforma programistyczna do opracowywania programów programowalnych sterowników S5 firmy Siemens to STEP5 w dedykowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5701-3LA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt