SIEMENS Simatic S5 - 6ES5701-3LA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5701-3LA13

6ES5701-3LA13 to sprzedawany w naszym sklepie internetowym moduł rozszerzeń RACK z 8 slotami, który przeznaczony jest dla jednostek centralnych S5-115F. Wariant ten wyprodukowano dla linii programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Akcesorium uzyskało konstrukcję dobraną specjalnie do realizacji działań w otoczeniu przemysłowym, przez co produktywnie sprawdza się w specjalistycznych aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł rozszerzeń RACK - 6ES5701-3LA13

6ES5701-3LA13 to produkt, którym jest moduł rozszerzeń RACK o specyfikacji dopasowanej do standardów zautomatyzowanych układów pod względem mechanicznym. Jakość dostępnego w naszej ofercie wariantu zapewnia wydajne uruchamianie operacji w specjalistycznych obszarach. Dostępny na zamówienie w naszym internetowym sklepie sprzęt wyprodukowany dla logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 pozwala na wdrażanie zadań systemów automatyki różnego typu.

Zalety i specyfikacja

Moduł RACK udostępniany przez sklep internetowy Magsteron pozostaje zgodny z wieloma urządzeniami z serii sterowników programowalnych PLC S5. Rodzina ta uwzględnia różniące się od siebie pod względem konstrukcyjnym kontrolery. Dostarczane programowalne sterowniki logiczne otrzymały odpowiednio dopasowane wersje technologiczne, parametry procesora czy też zasoby pamięci. Komponenty tej grupy nadal stosuje się w strefach automatyzacji, które nie zostały poddane rozbudowie do sterownika w wersji SIMATIC S7. Moduł RACK udostępniany przez nasz sklep internetowy nie jest aktualnie serwisowany przez producenta, dlatego oferujemy go wyłącznie jako przywrócony produkt od dystrybutorów.

Funkcjonalności i dane techniczne

Moduł RACK udostępniany w naszej ofercie wydajnie funkcjonuje z rozszerzającymi go produktami. W podkategorii S5 Simens prezentowane są przydatne akcesoria, jakimi są ponadprogramowe moduły wejściowe, moduły wyjściowe, złącza komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły adapterów, moduły zasilacza, moduły funkcjonalne czy też moduły pomiarowo-zliczające. Platforma inżynierska do zarządzania programami sterowników PLC Siemens S5 to STEP5 w odpowiedniej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5701-3LA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt