SIEMENS Simatic S5 - 6ES5701-3LH11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5701-3LH11

6ES5701-3LH11 - takim numerem wyróżnia się moduł rozszerzeń RACK na 8 slotów dla jednostki centralnej 115H. Element ten zaprojektowano dla systemu PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Urządzenie uzyskało konstrukcję przystosowaną do przeprowadzania procesów w warunkach przemysłowych, w związku z czym bezpiecznie może działać w specjalistycznych obszarach zakładowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł rozszerzeń RACK - 6ES5701-3LH11

6ES5701-3LH11 jest dostępnym w sklepie Magsteron modułem rozszerzeń RACK o konfiguracji technicznej opracowanej odpowiednio dla charakterystyki wielu projektów. Użycie zamawianego przez nasz sklep internetowy Magsteron elementu usprawnia bezproblemowe uruchamianie aplikacji w różnych warunkach. Sprzedawany przez nas produkt wyprodukowany dla urządzeń S5 marki Siemens przyspiesza wdrażanie działań w automatyce.

Korzyści i specyfikacja

Moduł rozszerzeń RACK oferowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową zapewnia zgodność z istotnymi rozwiązaniami wchodzącymi w skład sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5. Podkategoria ta obejmuje różne pod względem technologicznym produkty. Sprzedawane PLC otrzymały dość różne warianty obudowy, parametry procesora oraz zasoby pamięciowe. Produkty z tej rodziny cały czas eksploatuje się w układach przemysłu niemodernizowanych do sterownika w wersji S7. Moduł rozszerzeń RACK dostępny w asortymencie sklepu Magsteron obecnie nie jest produkowany w firmie Siemens, a tym samym oferujemy go tylko jako odświeżony towar od dystrybutora.

Parametry i zastosowania

Moduł rozszerzeń RACK dostarczany przez nas z optymalną wydajnością współpracuje z rozbudowującymi podzespołami. W systemie S5 znajdują się liczne produkty, jakimi są chociażby opcjonalne moduły wejściowe, moduły wyjściowe, złącza komunikacyjne, przekaźniki, modemy, moduły adapterów, zasilacze, moduły funkcjonalne oraz moduły pomiarowo-zliczające. Narzędzie inżynierskie do parametryzacji oraz tworzenia programów dla sterowników PLC S5 to STEP5 w zgodnej technologicznie edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5701-3LH11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt