SIEMENS Simatic S5 - 6ES5751-3AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5751-3AA12

6ES5751-3AA12 - takim numerem producent oznaczył w katalogu moduł terminala dla jednostek centralnych CP581 i CP468. Komponent ten zalicza się do układów sterowników programowalnych Siemens S5. Akcesorium uzyskało specyfikację optymalną do wykonywania operacji w segmentach przemysłowych, a dzięki temu skutecznie może działać w rozmaitych systemach bazujących na automatyce.

Siemens SIMATIC S5 - moduł terminala - 6ES5751-3AA12

6ES5751-3AA12 to oferowany przez nas moduł terminala o konstrukcji pod względem mechanicznym dostosowanej do konfiguracji rozmaitych linii. Zastosowanie zamawianego w naszym sklepie internetowym komponentu zapewnia błyskawiczne wykonywanie czynności w różnych warunkach. Dostępny przez Magsteron wariant opracowany dla produktów SIMATIC S5 marki Siemens usprawnia obsługiwanie zadań systemu sterowania na bazie tych starszych sterowników.

Specyfikacja i zalety

Moduł terminala prezentowany przez nasz sklep Magsteron jest zgodny z funkcjonalnymi podzespołami będącymi częścią produktów SIMATIC S5 firmy Siemens. Seria ta zapewnia rozmaite jakościowo komponenty. Wybrane jednostki centralne uzyskały odpowiednio dobrane szerokości technologiczne, układy scalone lub pamięć RAM. Jednostki tej kategorii cały czas są używane w układach przemysłu nierozbudowanych do sterownika w wersji SIMATIC S7. Moduł terminala zamawiany w naszym internetowym sklepie jest obecnie wycofany ze sprzedaży przez markę Siemens, w związku z czym sprowadzamy go tylko jako przywrócony towar na specjalne życzenie.

Funkcjonalności i możliwości

Moduł terminala dostarczany w sklepie Magsteron z optymalną wydajnością funkcjonuje z rozmaitymi elementami dodatkowymi. W serii SIMATIC S5 dostępne są specjalistyczne elementy, wśród których wyróżniamy uzupełniające moduły wejść, moduły wyjść, interfejsy do komunikacji, przekaźniki, moduły modemów, moduły adapterów, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne czy moduły liczników. Platforma programistyczna do obsługi programowalnych sterowników Siemens S5 to STEP5 w prawidłowej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5751-3AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt