SIEMENS Simatic S5 - 6ES5752-0AA52

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5752-0AA52

6ES5752-0AA52 jest oferowanym w sklepie Magsteron modułem interfejsu PG PRT dla jednostek centralnych CPU 928B. Element ten stanowi komponent systemów programowalnego sterownika logicznego S5 marki Siemens. Urządzenie posiada technologię dobrą do wykonywania operacji w otoczeniu przemysłowym, w wyniku czego bardzo dobrze będzie działać w zróżnicowanych aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu PG PRT - 6ES5752-0AA52

6ES5752-0AA52 jest dostępnym u nas na zamówienie modułem interfejsu PG PRT o konfiguracji pod kątem technicznym przystosowanej do standardów zautomatyzowanych linii. Specyfikacja zamawianego w naszym sklepie internetowym wariantu przyspiesza realizowanie procesów w wymagających dziedzinach. Oferowany przez nasz sklep komponent z serii kontrolera S5 firmy Siemens usprawnia wdrażanie procesów kontrolera starszej generacji.

Specyfikacja i korzyści

Moduł interfejsu PG PRT udostępniany przez nasz sklep może pracować z przydatnymi urządzeniami w układzie programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Generacja ta uwzględnia w sobie rozmaite konstrukcyjnie CPU. Poszczególne jednostki CPU odznaczają się tym, że uzyskały inne głębokości obudowy, parametry procesora lub też rozmiary pamięci. Produkty tej linii nadal są używane w otoczeniu branżowym nie poddanym modernizacji do sterownika S7. Moduł interfejsu PG PRT prezentowany w sklepie Magsteron jest na chwilę obecną wycofany przez markę Siemens, a tym samym sprowadzamy go jedynie jako odświeżony produkt na specjalne życzenie.

Funkcje i dane techniczne

Moduł interfejsu PG PRT udostępniany przez nasz sklep internetowy Magsteron z automatyką przemysłową może być stosowany razem z rozbudowującymi podzespołami. W podkategorii SIMATIC S5 firmy Siemens znajdują się kompatybilne moduły, jak m.in. rozszerzające wejścia, moduły wyjściowe, interfejsy do komunikacji, przekaźniki, moduły modemów, moduły adapterów, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne czy też moduły pomiarowo-zliczające. Oprogramowanie do zmiany ustawień programowalnych sterowników logicznych Siemens S5 to STEP5 w przystosowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5752-0AA52
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt