SIEMENS Simatic S5 - 6ES5752-0LA22

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5752-0LA22

6ES5752-0LA22 oferujemy jako moduł interfejsu 24 V dla jednostek centralnych CPU 945. Komponent ten opracowano dla odsłony programowalnego sterownika logicznego SIMATIC S5. Urządzenie otrzymało technologię przystosowaną do użytku w środowiskach przemysłowych, w związku z czym sprawnie będzie działać w rozmaitych obszarach i zastosowaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5752-0LA22

6ES5752-0LA22- taki numer posiada moduł interfejsu 24 V o specyfice pod kątem technicznym przygotowanej do wymogów szeregu aplikacji. Wykorzystanie zamawianego w naszym sklepie modelu zapewnia bezproblemowe uruchamianie czynności w zróżnicowanym otoczeniu. Prezentowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową wariant z generacji sterowników programowalnych PLC S5 pozwala na obsługiwanie czynności z wykorzystaniem systemu starszej generacji.

Specyfikacja i korzyści

Moduł interfejsu 24 V udostępniany przez sklep internetowy Magsteron zapewnia kompatybilność z rozmaitymi podzespołami zaliczanymi do logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5. Grupa ta zapewnia różniące się od siebie pod względem jakościowym programowalne sterowniki. Poszczególne rozwiązania mają nieco odmienne wymiary obudowy, układy scalone czy rozmiary pamięci. Produkty w tej wersji obecnie eksploatuje się w obszarach automatyzacji niepoddanych rozbudowie do nowszych wersji sterownika. Moduł proponowany przez nasz sklep internetowy nie jest aktualnie wspierany przez firmę Siemens, dlatego sprowadzamy go tylko jako zregenerowany towar na życzenie.

Funkcje i dane techniczne

Moduł interfejsu 24 V udostępniany przez sklep internetowy Magsteron sprawnie może pracować razem z dodatkowymi akcesoriami. W linii SIMATIC S5 firmy Siemens możesz zamówić rozmaite moduły, jak np. dodatkowe wejścia, moduły wyjściowe, moduły do komunikacji, przekaźniki, modemy, moduły adapterów, zasilacze, moduły funkcjonalne czy też moduły zliczająco-pomiarowe. Narzędzie do modyfikacji programów urządzeń S5 to STEP5 w dostosowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5752-0LA22
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt