SIEMENS Simatic S5 - 6ES5752-0LA52

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5752-0LA52

6ES5752-0LA52 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł interfejsu SIMATIC firmy Siemens. Komponent ten stanowi element układu programowalnych sterowników logicznych S5. Kontroler wyposażono w technologię zaprojektowaną do pracy w otoczeniu przemysłowym, a dzięki temu bardzo dobrze może się sprawdzić w standardowych aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5752-0LA52

6ES5752-0LA52 jest oferowany jako moduł interfejsu o konfiguracji technicznej dopasowanej do specyfikacji zautomatyzowanych systemów. Budowa proponowanego przez nas komponentu gwarantuje efektywne uruchamianie programów w różnych dziedzinach. Prezentowany przez sklep Magsteron element wyposażenia z rodziny sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 optymalizuje obsługiwanie procesów układu automatyki przemysłowej.

Korzyści i specyfikacja

Moduł interfejsu sprzedawany przez nasz sklep internetowy może współpracować z przydatnymi komponentami zaliczanymi do programowalnych sterowników SIMATIC S5. Układ ten posiada różniące się od siebie pod względem konstrukcyjnym jednostki centralne. Oferowane sterowniki mają specjalnie przystosowane gabaryty konstrukcyjne, możliwości obliczeniowe bądź też pojemność pamięci. Komponenty tej rodziny cały czas znajdują zastosowanie w warunkach automatyki niepoddanych aktualizacji do wersji SIMATIC S7. Moduł interfejsu prezentowany przez sklep internetowy Magsteron nie jest obecnie serwisowany w firmie Siemens, a więc sprowadzamy go wyłącznie jako zregenerowany sprzęt na specjalne życzenie.

Funkcjonalności i zastosowania

Moduł interfejsu prezentowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową z optymalną wydajnością może funkcjonować z opcjonalnymi akcesoriami. W generacji S5 Siemens dostępne są praktyczne urządzenia, wśród których wyróżniamy dodatkowe moduły wejściowe, moduły wyjściowe, złącza komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, adaptery, zasilacze, moduły funkcyjne czy liczniki. Oprogramowanie do zarządzania programami programowalnych sterowników S5 to STEP5 w odpowiedniej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5752-0LA52
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt