SIEMENS Simatic S5 - 6ES5752-0LA62

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5752-0LA62

6ES5752-0LA62 - takim numerem odznacza się moduł interfejsowy dla jednostek centralnych w wersji CPU 945. Sprzęt ten wyprodukowano dla systemów sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Model uzyskał budowę dopasowaną do przeprowadzania operacji w obszarach przemysłowych, dlatego bez komplikacji będzie działać w zaawansowanych zadaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5752-0LA62

6ES5752-0LA62 to dostępny na zamówienie moduł interfejsu o specyfice technicznej dopasowanej do wymagań przemysłowych zakładów. Zakup zamawianego w sklepie Magsteron podzespołu gwarantuje bezproblemowe inicjowanie programów w różnych obszarach. Udostępniany w naszym sklepie sprzęt z linii sterowników programowalnych PLC S5 marki Siemens zapewnia efektywne obsługiwanie zadań układu automatyki przemysłowej.

Korzyści i zalety

Moduł interfejsowy oferowany w naszym asortymencie współpracuje z przydatnymi produktami w układzie logicznych sterowników S5, które opracowała firma Siemens. Generacja ta zawiera rozmaite technologicznie podzespoły. Wybrane jednostki CPU posiadają nieco inne warianty konstrukcyjne, układy scalone czy też zasoby pamięciowe. Produkty w tej technologii nadal bywają używane w obszarach automatyzacji niemodernizowanych do wersji SIMATIC S7. Moduł interfejsowy zamawiany przez sklep Magsteron jest już wycofany z rynku przez firmę Siemens, dlatego sprzedajemy go wyłącznie jako odświeżony sprzęt używany.

Funkcje i zastosowania

Moduł interfejsowy proponowany w naszym sklepie Magsteron z dużą skutecznością współpracuje razem z rozbudowującymi akcesoriami w formie rozszerzeń. W serii SIMATIC S5 marki Siemens dostępne są liczne rozwiązania tego typu, jak m.in. dodatkowe moduły wejść, moduły wyjść, moduły komunikacji, przekaźniki, modemy, adaptery, moduły zasilacza, moduły funkcjonalne i moduły zliczające. Narzędzie programistyczne do konfiguracji PLC Siemens S5 to STEP5 w dostosowanej specyfikacji, za pomocą którego można też tworzyć i modyfikować programy sterownika.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5752-0LA62
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt