SIEMENS Simatic S5 - 6ES5755-0AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5755-0AA11

6ES5755-0AA11 jest kodem katalogowym oferowanego przez nas modułu MUX. Komponent ten stanowi element układu programowalnego sterownika logicznego SIMATIC S5 firmy Siemens. Urządzenie wyróżnia się poprzez specyfikację dobrą do funkcjonowania w obszarach przemysłowych, dlatego bezpiecznie będzie się sprawdzać w nietypowo zaprojektowanych układach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł MUX - 6ES5755-0AA11

6ES5755-0AA11 to dostępny w naszym sklepie internetowym moduł MUX o specyfice pod kątem konstrukcyjnym przygotowanej do wymagań specjalistycznych zakładów. Użycie dostępnego w sklepie Magsteron modelu pozwala na skuteczne realizowanie operacji w wymagających obszarach. Dostępny w naszym sklepie z automatyką przemysłową podzespół dla sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5 pozwala na sprawne przeprowadzanie działań z użyciem sterownika PLC.

Korzyści i specyfikacja

Moduł MUX prezentowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową współpracuje z pozostałymi produktami z serii sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Układ ten uwzględnia w sobie różniące się od siebie pod względem jakościowym kontrolery. Określone podzespoły wyróżniają się tym, że posiadają odmienne szerokości technologiczne, możliwości obliczeniowe czy wielkość pamięci. Modele tej kategorii nadal funkcjonują w systemach automatyzacji niepoddanych aktualizacji do sterownika w wersji S7. Moduł prezentowany przez sklep internetowy Magsteron nie jest już serwisowany przez markę Siemens, w związku z czym proponujemy go wyłącznie jako odświeżony towar z rynku wtórnego.

Parametry i możliwości

Moduł MUX zapewniany przez sklep Magsteron sprawnie może funkcjonować z innymi specjalnymi produktami. W układzie S5 marki Siemens dostępne są rozmaite rozszerzenia, jak między innymi dodatkowe wejścia, moduły wyjść, złącza do komunikacji, moduły przekaźnikowe, modemy, moduły z adapterami, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne oraz moduły zliczająco-pomiarowe. Narzędzie inżynierskie do programowania sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 to STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5755-0AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt