SIEMENS Simatic S5 - 6ES5755-0AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5755-0AA12

6ES5755-0AA12 jest oferowanym przez nas modułem adaptera SIMATIC. Wariant ten pochodzi z układu programowalnych sterowników logicznych S5 Siemens. Komponent wyposażono w budowę opracowaną do działania w obszarach przemysłowych, w związku z czym płynnie będzie pracować w rozmaitych zakładach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł adaptera - 6ES5755-0AA12

6ES5755-0AA12 to moduł adaptera o konfiguracji mechanicznej dostosowanej do budowy przemysłowych segmentów. Użycie zamawianego przez nasz sklep wariantu usprawnia profesjonalne inicjowanie czynności w podstawowych obiektach. Oferowany w sklepie Magsteron model wyposażenia z edycji programowalnych sterowników S5 firmy Siemens pozwala na sprawną realizację zadań systemu automatyki przemysłowej.

Korzyści i zalety

Moduł adaptera oferowany przez nasz sklep internetowy Magsteron z automatyką przemysłową może funkcjonować z istotnymi produktami wliczającymi się do rodziny Siemens S5. Linia ta zapewnia różniące się od siebie pod względem konstrukcyjnym programowalne sterowniki logiczne. Poszczególne PLC mają różne wysokości obudowy, specyfikacje procesora i wielkość pamięci. Komponenty tej rodziny cały czas są eksploatowane w obszarach przemysłu niepoddanych modernizacji do wersji SIMATIC S7. Funkcjonalny moduł adaptera dostępny w ofercie sklepu Magsteron jest już wycofany ze sprzedaży przez markę Siemens, w związku z czym zamawiamy go jedynie jako odświeżony produkt na życzenie.

Funkcje i możliwości

Moduł adaptera udostępniany przez nasz sklep internetowy wyjątkowo sprawnie współpracuje z dedykowanymi produktami. W serii Siemens SIMATIC S5 znajdziesz zgodne technologicznie komponenty w formie rozszerzeń, jak na przykład uzupełniające wejścia, wyjścia, złącza komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, moduły z adapterami, moduły do zasilania, moduły funkcjonalne bądź też moduły zliczająco-pomiarowe. Oprogramowanie do programowania sterowników S5 Siemensa to STEP5 w dostosowanej do parametrów sterownika edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5755-0AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt