SIEMENS Simatic S5 - 6ES5755-0AA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5755-0AA13

6ES5755-0AA13 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się nadajnik o zaawansowanej specyfikacji technicznej dedykowany starszym systemom. Urządzenie to należy do układów sterownika PLC Siemens SIMATIC S5. Sprzęt otrzymał budowę odpowiednią do wykonywania procesów w segmentach przemysłowych, w wyniku czego bezawaryjnie będzie się sprawdzać w różnych wymagających czynnościach.

Siemens SIMATIC S5 - nadajnik - 6ES5755-0AA13

6ES5755-0AA13 jest sprzedawanym w sklepie Magsteron nadajnikiem o konfiguracji pod względem technologicznym opracowanej do wymagań licznych segmentów branżowych. Budowa zamawianego przez nasz sklep internetowy elementu przyspiesza bezproblemowe wykonywanie operacji w standardowych obszarach. Proponowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową element wyposażenia przeznaczony dla sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 pozwala na wdrażanie licznych operacji układu automatyki.

Specyfikacja techniczna

Nadajnik proponowany przez nasz sklep internetowy Magsteron może działać z przemysłowymi elementami w układzie produktów S5 firmy Siemens. Standard ten zawiera w sobie różniące się od siebie pod względem technologicznym warianty. Wybrane programowalne sterowniki logiczne uzyskały specjalnie przystosowane rozmiary konstrukcyjne, specyfikacje procesora oraz pamięć RAM. Modele tej linii wciąż eksploatuje się w środowiskach automatyki nieunowocześnianych do sterownika w wersji SIMATIC S7. Nadajnik dostępny w naszej ofercie nie jest aktualnie rozwijany przez markę Siemens, więc sprowadzamy go wyłącznie jako przywrócony sprzęt z rynku wtórnego.

Funkcjonalności i dane techniczne

Nadajnik sprzedawany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową wydajnie może pracować razem z innymi rozszerzającymi produktami. W edycji S5 dostępne są zróżnicowane urządzenia, jak m.in. opcjonalne wejścia, wyjścia, moduły komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, modemy, adaptery, moduły do zasilania, moduły funkcjonalne czy też moduły liczników. Platforma inżynierska do zmiany ustawień programowalnych sterowników PLC Siemens S5 to STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5755-0AA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt