SIEMENS Simatic S5 - 6ES5755-1AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5755-1AA11

6ES5755-1AA11 - taki numer otrzymał wzmacniacz lokalny Sinec H1 dla połączeń w sieci Industrial Ethernet. Element ten należy do układu programowalnego sterownika logicznego S5 firmy Siemens. Komponent wyróżnia się poprzez funkcjonalność optymalną do działania w obszarach przemysłowych, a dzięki temu bez przeszkód funkcjonuje w różnych zakładach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - wzmacniacz lokalny - 6ES5755-1AA11

6ES5755-1AA11 - takim numerem zamówieniowym odznacza się wzmacniacz o funkcjonalności konstrukcyjnej zoptymalizowanej do charakterystyki rozmaitych linii. Konstrukcja proponowanego przez nasz sklep internetowy Magsteron akcesorium zapewnia profesjonalne realizowanie czynności w podstawowych dziedzinach. Proponowany w naszym sklepie internetowym sprzęt z serii urządzeń Siemens SIMATIC S5 ułatwia obsługiwanie zadań układu automatyki.

Specyfikacja i zalety

Wzmacniacz dostarczany na zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową pozostaje kompatybilny z przydatnymi urządzeniami wliczającymi się do logicznych sterowników programowalnych Siemens S5. Seria ta posiada różne technologicznie modele. Dostępne PLC wyróżniają się tym, że otrzymały odpowiednio przystosowane gabaryty technologiczne, specyfikacje procesora czy dostępną pamięć. CPU w tej technologii nadal funkcjonują w układach automatyzacji nierozbudowanych do nowszych wersji PLC. Wzmacniacz oferowany przez nasz sklep internetowy Magsteron z automatyką przemysłową nie jest na chwilę obecną wspierany przez markę Siemens, dlatego dostarczamy go wyłącznie jako zregenerowany wariant z drugiej ręki.

Funkcje i dane techniczne

Wzmacniacz zapewniany w naszym asortymencie z powodzeniem może współpracować z funkcjonalnymi urządzeniami tej samej serii. W technologii SIMATIC S5 Siemens możesz zamówić różne moduły, jak na przykład uzupełniające moduły wejściowe, wyjścia, moduły do komunikacji, przekaźniki, modemy, adaptery, moduły do zasilania, moduły funkcyjne oraz moduły liczników. Środowisko do zmiany ustawień sterowników S5 to STEP5 w kompatybilnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5755-1AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt