SIEMENS Simatic S5 - 6ES5755-1AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5755-1AA12

6ES5755-1AA12 jest oferowany jako lokalny wzmacniacz Sinec H1 dla Ethernetu przemysłowego. Wariant ten opracowano dla linii sterownika programowalnego S5 Siemens. Komponent wyróżnia się poprzez budowę przystosowaną do użytku w obszarze przemysłu, a dzięki temu ekonomicznie będzie pracować w zautomatyzowanych działaniach różnego typu.

Siemens SIMATIC S5 - wzmacniacz lokalny - 6ES5755-1AA12

6ES5755-1AA12 jest dostępnym u nas na zamówienie wzmacniaczem o funkcjonalności pod kątem technologicznym opracowanej dla charakterystyki licznych branż. Jakość proponowanego przez sklep Magsteron komponentu gwarantuje bezproblemowe uruchamianie prac w niestandardowych obszarach. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie sprzęt dla układu kontrolera SIMATIC S5 firmy Siemens przyspiesza realizowanie programów układu automatyki przemysłowej.

Korzyści i specyfikacja

Wzmacniacz udostępniany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową jest wyprodukowany kompatybilnie z elastycznymi podzespołami należącymi do sterowników Siemens S5. System ten obejmuje w sobie różniące się od siebie technologicznie produkty. Poszczególne warianty odznaczają się tym, że otrzymały indywidualnie dopasowane wymiary obudowy, procesory czy zasoby pamięci. Urządzenia w tym układzie obecnie są eksploatowane w układach przemysłu nierozbudowanych do wersji SIMATIC S7. Wzmacniacz oferowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową jest obecnie wycofany ze sprzedaży przez markę Siemens, dlatego proponujemy go tylko jako przywrócony produkt używany.

Funkcjonalności i dane techniczne

Wzmacniacz dostarczany przez sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron wyjątkowo efektywnie działa z licznymi podzespołami. W edycji SIMATIC S5 zamówisz zgodne komponenty, jakimi są opcjonalne wejścia, wyjścia, interfejsy do komunikacji, przekaźniki, moduły modemów, moduły z adapterami, moduły zasilacza, moduły funkcyjne czy moduły pomiarowo-zliczające. Narzędzie inżynieryjne do obsługi PLC S5 marki Siemens to STEP5 w optymalnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5755-1AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt