SIEMENS Simatic S5 - 6ES5755-3AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5755-3AA11

6ES5755-3AA11 - taki numer zamówieniowy otrzymał zestaw połączeniowy SIMATIC NET dla Ethernetu przemysłowego. Produkt ten zalicza się do linii sterownika PLC SIMATIC S5. Zestaw wyróżnia się poprzez technologię przystosowaną do przeprowadzania działań w otoczeniu przemysłowym, przez co płynnie sprawdza się w trudnych środowiskach zautomatyzowanych.

Siemens SIMATIC S5 - zestaw połączeniowy - 6ES5755-3AA11

6ES5755-3AA11 to oferowany w sklepie Magsteron zestaw elementów połączeniowych o konstrukcji dopasowanej do sprawnego realizowania funkcji rozmaitych aplikacji. Jakość dostępnego przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową kontrolera przyspiesza ekonomiczne inicjowanie procesów w różnych obiektach. Udostępniany przez nas komponent wyposażenia z linii sterowników programowalnych S5 gwarantuje efektywne realizowanie zadań układów automatyki przemysłowej.

Specyfikacja i zalety

Zestaw prezentowany przez sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron jest zaprojektowany zgodnie z rozmaitymi częściami serii sterowników SIMATIC S5 marki Siemens. System ten zapewnia różne technologicznie kontrolery. Sprzedawane warianty odznaczają się tym, że mają specjalnie dobrane warianty konstrukcyjne, architektury procesorów i rozmiary pamięci. CPU w tym wykonaniu nadal bywają używane w warunkach automatyzacji niezaktualizowanych do sterownika w wersji SIMATIC S7. Zestaw proponowany przez nasz sklep internetowy nie jest już wspierany przez firmę Siemens, dlatego proponujemy go jedynie jako odnowiony produkt od dystrybutora.

Funkcjonalności i dane techniczne

Zestaw proponowany przez sklep Magsteron bez przeszkód współpracuje z różnymi funkcjonalnymi urządzeniami. W serii S5 Siemens prezentowane są praktyczne produkty, do których zaliczamy rozszerzające wejścia, moduły wyjść, złącza komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, moduły z adapterami, zasilacze, moduły funkcyjne czy też moduły licznikowe. Platforma inżynierska do konfiguracji sterowników PLC S5 firmy Siemens to STEP5 w zgodnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5755-3AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt