SIEMENS Simatic S5 - 6ES5757-0AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5757-0AA11

6ES5757-0AA11 - takim numerem zamówieniowym odznacza się programator-multiplekser PG-MUX 757. Podzespół ten opracowano dla kategorii sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Urządzenie uzyskało specyfikację odpowiednią do użycia w środowisku przemysłowym, więc z powodzeniem sprawdza się w zautomatyzowanych czynnościach zakładowych.

Siemens SIMATIC S5 - programator PG-MUX 757 - 6ES5757-0AA11

6ES5757-0AA11 to numer produktu, którym jest programator o budowie pod względem technologicznym przygotowanej do spełniania kluczowych funkcji dla wielu branż. Specyfikacja oferowanego w naszym sklepie internetowym komponentu zapewnia bezproblemowe przeprowadzanie zadań w różnych warunkach. Proponowany przez sklep internetowy Magsteron produkt z linii logicznych sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 umożliwia sprawne przeprowadzanie operacji systemu automatyki przemysłowej.

Specyfikacja i korzyści

Programator udostępniany przez nasz sklep może pracować z licznymi modelami zaliczanymi do PLC S5 firmy Siemens. Układ ten obejmuje zróżnicowane konstrukcyjnie produkty. Określone komponenty wyróżniają się tym, że otrzymały odpowiednio przystosowane szerokości obudowy, możliwości obliczeniowe bądź też pojemność pamięci. Rozwiązania w tej edycji obecnie są użytkowane w zakładach przemysłu nierozbudowanych do sterownika SIMATIC S7. Programator dostarczany przez nasz sklep Magsteron nie jest na chwilę obecną produkowany w firmie Siemens, dlatego sprzedajemy go tylko jako odświeżony wariant na specjalne życzenie.

Funkcjonalności i możliwości

Programator dostępny w naszej ofercie sprawnie może współpracować z rozmaitymi produktami. W edycji SIMATIC S5 Siemens możesz zamówić uniwersalne komponenty, jak na przykład uzupełniające moduły wejściowe, moduły wyjść, moduły komunikacji, przekaźniki, moduły modemu, moduły z adapterami, moduły zasilacza, moduły funkcyjne bądź też moduły liczników. Platforma do modyfikacji programów produktów S5 firmy Siemens to STEP5 w dostosowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5757-0AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt