SIEMENS Simatic S5 - 6ES5758-0AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5758-0AA11

6ES5758-0AA11 to produkt, którym jest modem TS758. Model ten wykonano dla serii sterownika programowalnego S5 Siemens. Podzespół zwraca uwagę poprzez technologię dostosowaną do przeprowadzania działań w branżach przemysłowych, a dzięki temu wydajnie sprawdza się w podstawowych obszarach zastosowań.

Siemens SIMATIC S5 - modem - 6ES5758-0AA11

6ES5758-0AA11 to numer zamówieniowy modemu o konfiguracji pod kątem technicznym opracowanej do potrzeb rozmaitych układów. Specyfikacja oferowanego w naszym sklepie akcesorium ułatwia efektywne realizowanie zadań w trudnych środowiskach. Proponowany przez nas model wyposażenia dla układu sterowników Siemens S5 umożliwia efektywne przeprowadzanie programów systemów automatyki przemysłowej.

Specyfikacja i zalety

Modem proponowany przez nas jest przystosowany do współpracy z licznymi komponentami wliczającymi się do urządzeń Siemens SIMATIC S5. System ten oferuje różniące się od siebie konstrukcyjnie programowalne sterowniki logiczne. Dostępne modele PLC wyróżniają się tym, że mają odpowiednio dopasowane rozmiary konstrukcyjne, układy procesorów oraz dostępną pamięć. Produkty tej serii nadal są eksploatowane w obszarach niepoddanych modernizacji do sterownika SIMATIC S7. Modem zapewniany przez nasz sklep internetowy Magsteron z automatyką przemysłową obecnie jest wycofany z produkcji przez markę Siemens, więc zamawiamy go jedynie jako przywrócony wariant z drugiej ręki.

Funkcjonalności i dane techniczne

Modem sprzedawany w naszym sklepie z automatyką przemysłową z dużą wydajnością może funkcjonować z opcjonalnymi akcesoriami. W układzie SIMATIC S5 firmy Siemens dostępne są specjalne podzespoły, jak na przykład uzupełniające moduły wejściowe, moduły wyjściowe, moduły do komunikacji, przekaźniki, moduły modemów, moduły adapterów, moduły zasilające, moduły funkcyjne czy moduły liczników. Oprogramowanie do parametryzacji programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens to STEP5 w dedykowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5758-0AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt