SIEMENS Simatic S5 - 6ES5758-1AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5758-1AA11

6ES5758-1AA11 jest oferowany jako łącznik akustyczny dla sterowników logicznych TS758. Model ten stanowi komponent systemu kontrolerów SIMATIC S5 marki Siemens. Podzespół wyróżnia się poprzez swoją specyfikację opracowaną do wykonywania operacji w obszarach przemysłowych, dlatego sprawnie będzie działać w podstawowych obszarach zastosowań z wykorzystaniem PLC.

Siemens SIMATIC S5 - łącznik akustyczny - 6ES5758-1AA11

6ES5758-1AA11 działa jako łącznik akustyczny o konstrukcji pod względem technologicznym w pełni dostosowanej do oczekiwań zautomatyzowanych układów. Budowa dostępnego przez sklep internetowy Magsteron sprzętu usprawnia wydajne realizowanie czynności w przemysłowych środowiskach. Sprzedawany przez sklep internetowy z automatyką przemysłową model urządzenia opracowany dla sterowników programowalnych SIMATIC S5 optymalizuje realizowanie aplikacji układu automatyki.

Zalety i korzyści

Łącznik akustyczny prezentowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową możesz wykorzystać z uniwersalnymi podzespołami będącymi częścią serii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens. Linia ta oferuje różne pod względem jakościowym PLC. Dostarczane programowalne sterowniki logiczne otrzymały różne wersje konstrukcyjne, parametry procesora lub też dostępną pamięć. Sterowniki w tym układzie obecnie bywają eksploatowane w obszarach automatyzacji niepoddanych modernizacji do sterownika w wersji SIMATIC S7. Łącznik akustyczny udostępniany w naszym sklepie z automatyką przemysłową jest aktualnie wycofany z rynku przez firmę Siemens.

Parametry i dane techniczne

Łącznik akustyczny dostarczany przez nasz sklep internetowy Magsteron z optymalną wydajnością funkcjonuje razem ze specjalnymi komponentami. W podkategorii Siemens S5 dostarczamy rozmaite produkty, jak na przykład rozszerzające moduły wejściowe, wyjścia, złącza do komunikacji, przekaźniki, moduły modemu, moduły z adapterami, moduły zasilające, moduły funkcjonalne bądź też liczniki. Narzędzie inżynierskie do obsługi produktów SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w optymalnej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5758-1AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt