SIEMENS Simatic S5 - 6ES5758-2AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5758-2AA11

6ES5758-2AA11 jest dostępnym w sklepie Magsteron modemem teleserwisu z adapterem. Komponent ten stanowi część podkategorii sterownika programowalnego SIMATIC S5 marki Siemens. Produkt wyróżnia się poprzez budowę dopasowaną do przeprowadzania działań w środowisku przemysłowym, w związku z czym sprawnie sprawdza się w rozmaitych zastosowaniach z zakresu automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - modem teleserwisu - 6ES5758-2AA11

6ES5758-2AA11 to numer katalogowy modemu teleserwisowego o budowie pod względem mechanicznym specjalistycznie dopasowanej do wymogów specjalistycznych zakładów. Specyfikacja dostępnego w naszym sklepie komponentu gwarantuje bezproblemowe przeprowadzanie czynności w podstawowych obszarach zastosowań. Oferowany w naszym internetowym sklepie komponent z podkategorii logicznych sterowników programowalnych PLC S5 Siemens umożliwia sprawne przeprowadzanie zadań w układzie sterowania.

Specyfikacja techniczna

Udostępniany w naszym internetowym sklepie modem teleserwisowy jest przystosowany do działania z elastycznymi urządzeniami wliczającymi się do logicznych sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Generacja ta obejmuje zróżnicowane jakościowo sterowniki. Konkretne jednostki centralne wyróżniają się tym, że mają indywidualnie dopasowane rozmiary technologiczne, procesory czy zasoby pamięciowe. Rozwiązań z tej serii cały czas używa się w obszarach branżowych nieunowocześnianych do sterownika S7. Modem proponowany przez nasz sklep internetowy został już wycofany z produkcji przez markę Siemens, dlatego sprzedajemy go tylko jako odnowiony towar na specjalne życzenie.

Parametry i możliwości

Udostępniany przez nasz sklep internetowy Magsteron modem teleserwisowy bardzo sprawnie współpracuje razem z rozmaitymi urządzeniami. W układzie S5 marki Siemens proponujemy funkcjonalne produkty, do których należą uzupełniające moduły wejściowe, moduły wyjść, moduły komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, moduły z adapterami, moduły do zasilania, moduły funkcjonalne i moduły liczników. Aplikacja do konfiguracji sterowników S5 Siemens to STEP5 w zgodnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5758-2AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt