SIEMENS Simatic S5 - 6ES5758-2AA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5758-2AA21

6ES5758-2AA21 to produkt, którym jest modem teleserwisu 220. Sprzęt ten stanowi rozwiązanie z grupy systemów PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Podzespół posiada specyfikację odpowiednio dopasowaną do eksploatacji w otoczeniu przemysłowym, dlatego efektywnie działa w większości standardowych układów wymagających wdrożenia teleserwisu.

Siemens SIMATIC S5 - modem teleserwisu - 6ES5758-2AA21

6ES5758-2AA21 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się modem teleserwisu o specyfice pod względem technicznym dostosowanej do parametrów wielu branż. Wykorzystanie dostępnego przez nas modelu umożliwia efektywne uruchamianie operacji w trudnych środowiskach. Oferowany przez sklep Magsteron model urządzenia opracowany dla programowalnych sterowników SIMATIC S5 przyspiesza i ułatwia obsługiwanie programów układów automatyki.

Specyfikacja techniczna

Modem teleserwisu dostarczany na zamówienie przez nasz sklep jest zaprojektowany zgodnie z innymi elementami serii sterowników programowalnych S5 Siemens. Podkategoria te obejmuje rozmaite pod względem technologicznym rozwiązania. Konkretne kontrolery otrzymały odpowiednio przystosowane rozmiary technologiczne, procesory oraz rozmiary pamięci. Modele tej grupy wciąż bywają używane w obszarach automatyki przemysłowej nierozbudowanych do sterownika w wersji S7. Modem teleserwisu dostarczany przez nasz sklep internetowy został obecnie wycofany z produkcji przez producenta, a więc zamawiamy go tylko jako zregenerowany sprzęt od innych dystrybutorów.

Funkcje i możliwości

Modem teleserwisu udostępniany przez sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron może sprawnie pracować razem z licznymi komponentami w formie rozszerzeń. W technologii S5 Simens oferujemy rozmaite produkty, do których zaliczamy dodatkowe wejścia, moduły wyjściowe, złącza komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, moduły adapterów, zasilacze, moduły funkcjonalne czy też moduły pomiarowe. Oprogramowanie inżynierskie do parametryzacji urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w optymalnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5758-2AA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt