SIEMENS Simatic S5 - 6ES5760-1AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5760-1AA11

6ES5760-1AA11 oferujemy jako moduł interfejsowy złącza rezystora końcowego dla IM315 CC. Podzespół ten wywodzi się z serii sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Akcesorium posiada technologię dostosowaną do realizacji działań w obszarze przemysłu, dzięki czemu może doskonale funkcjonować w licznych działaniach z zakresu automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsowy - 6ES5760-1AA11

6ES5760-1AA11 - pod takim numerem oferujemy moduł interfejsowy o specyfikacji pod względem konstrukcyjnym kompletnie przygotowanej do wymagań różnych segmentów. Zakup proponowanego w sklepie Magsteron podzespołu ułatwia specjalistyczne wdrażanie działań w różnych obszarach. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie element wyprodukowany dla sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens gwarantuje skuteczne przeprowadzanie zadań z poziomu PLC.

Specyfikacja techniczna

Moduł interfejsowy dostarczany na zamówienie w sklepie Magsteron jest przystosowany do funkcjonowania z licznymi produktami z generacji sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens. System ten obejmuje różne pod względem technologicznym urządzenia. Poszczególne modele mają dość różne warianty konstrukcyjne, możliwości obliczeniowe oraz dostępną pamięć. Produkty w tym wykonaniu wciąż funkcjonują w obiektach automatyki niepoddanych rozbudowie do wersji SIMATIC S7. Moduł interfejsowy oferowany przez nasz sklep Magsteron nie jest już produkowany przez markę Siemens, dlatego oferujemy go wyłącznie jako odświeżony wariant z drugiej ręki.

Parametry i dane techniczne

Moduł interfejsowy proponowany w naszym asortymencie bez przeszkód może działać z opcjonalnymi urządzeniami. W układzie S5 marki Siemens możesz znaleźć zróżnicowane akcesoria, jak m.in. rozszerzające wejścia, moduły wyjściowe, złącza do komunikacji, przekaźniki, moduły modemów, moduły adapterów, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne bądź też moduły pomiarowo-zliczające. Oprogramowanie do konfiguracji sterowników programowalnych S5 marki Siemens to STEP5 w optymalnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5760-1AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt