SIEMENS Simatic S5 - 6ES5776-7LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5776-7LA11

6ES5776-7LA11 jest numerem zamówieniowym modułu wyjść cyfrowych 456. Urządzenie to zalicza się do generacji sterownika PLC S5 marki Siemens w wersji S5-115U. Urządzenie uzyskało specyfikację odpowiednią do użytku w środowisku przemysłowym, przez co bezawaryjnie może pracować w różnych zadaniach. Na wyposażeniu znajduje się 16 izolowanych wyjść cyfrowych 115/230 V/1 A.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5776-7LA11

6ES5776-7LA11 - taki numer produktu otrzymał moduł wyjść cyfrowych o specyfice pod kątem mechanicznym kompleksowo przygotowanej do standardów automatyki. Jakość zamawianego w naszym internetowym sklepie komponentu gwarantuje sprawne wdrażanie działań w różnych obiektach. Dostępny w sklepie internetowym Magsteron z automatyką przemysłową sprzęt z kategorii sterowników Siemens SIMATIC S5 umożliwia optymalne wykonywanie aplikacji układu PLC.

Specyfikacja i zalety

Moduł wyjść cyfrowych sprzedawany przez nasz sklep zapewnia kompatybilność z różnymi rozwiązaniami z edycji programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Grupa ta zawiera różniące się od siebie technologicznie jednostki centralne. CPU otrzymały dość zróżnicowane wymiary obudowy, możliwości obliczeniowe i pojemność pamięci. PLC w tej odsłonie obecnie stosuje się w warunkach automatyzacji niepoddanych unowocześnieniu do sterownika SIMATIC S7. Moduł dostarczany przez nas nie jest obecnie wspierany przez firmę Siemens, a więc zamawiamy go tylko jako zregenerowany towar od dystrybutora.

Funkcjonalności i zastosowania

Moduł wyjść cyfrowych zamawiany w naszym sklepie z automatyką przemysłową z dużą efektywnością funkcjonuje razem z opcjonalnymi produktami. W kategorii Siemens S5 prezentujemy liczne rozszerzenia, do których zaliczamy moduły wejść, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemów, moduły adapterów, moduły zasilacza, moduły funkcyjne czy liczniki. System do zmiany ustawień programowalnych sterowników PLC Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w dedykowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5776-7LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt