SIEMENS Simatic S5 - 6ES5776-7LA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5776-7LA12

6ES5776-7LA12 to dostępny w naszym sklepie internetowym moduł wyjść cyfrowych. Element przygotowano dla linii sterowników logicznych Siemens SIMATIC w wersji S5-115. Produkt ten posiada konstrukcję dopasowaną do realizacji procesów w obszarach przemysłowych, w związku z czym bez komplikacji może się sprawdzić w zautomatyzowanych układach PLC. Moduł posiada łącznie 8 wyjść cyfrowych 230/400 V AC.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5776-7LA12

6ES5776-7LA12 jest sprzedawanym przez nas modułem o specyfikacji technicznej całościowo dostosowanej do wymogów wielu specyficznych branż. Użycie dostępnego w naszej ofercie urządzenia pozwala na szybkie rozpoczęcie operacji w warunkach przemysłowych. Oferowany w sklepie Magsteron wariant z rodziny kontrolera S5 firmy Siemens umożliwia bezproblemowe przeprowadzanie działań w zakresie automatyki PLC starszej generacji.

Specyfikacja i korzyści

Moduł proponowany w naszym asortymencie jest przystosowany do działania z innymi modelami będącymi częścią serii programowalnych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens. Rodzina ta zawiera odmienne pod względem konstrukcyjnym modele CPU. Proponowane warianty odznaczają się tym, że uzyskały dość zróżnicowane warianty obudowy, specyfikacje procesora czy też zasoby pamięci. Podzespoły tej serii wciąż stosuje się w obszarach automatyki przemysłowej niezmodernizowanych do sterownika w wersji S7. Moduł dostarczany w naszym internetowym sklepie został wycofany przez producenta, przez co oferujemy go wyłącznie jako odnowiony towar od dystrybutora.

Funkcjonalności i możliwości

Moduł sprzedawany w naszym sklepie internetowym bez problemu funkcjonuje z opcjonalnymi komponentami PLC. W systemie SIMATIC S5 proponujemy zróżnicowane produkty, do których należą dodatkowe moduły wejściowe, moduły wyjściowe, moduły komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły z adapterami, moduły do zasilania, moduły funkcjonalne oraz moduły pomiarowo-zliczające. Narzędzie inżynieryjne do konfiguracji PLC SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w dedykowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5776-7LA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt