SIEMENS Simatic S5 - 6ES5782-1AF11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5782-1AF11

6ES5782-1AF11 to produkt dedykowany licznym zastosowaniom w automatyce przemysłowej. Oferowany przez nas sprzęt jest elementem systemu sterowników logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens. Urządzenie to zaprojektowano i wyprodukowano z myślą o bezproblemowej eksploatacji w otoczeniu przemysłowym, dlatego bez przeszkód może pracować w rozmaitych zakładach korzystających ze starszych układów sterowania PLC.

Siemens SIMATIC S5 - 6ES5782-1AF11

6ES5782-1AF11 jest komponentem automatyki o sprzętowych i technologicznych zasobach optymalnie zoptymalizowanych pod kątem wymagań licznych segmentów branży przemysłowej. Konstrukcja sprzedawanego w naszym sklepie wariantu pozwala na skuteczną obsługę w różnych strefach zakładowych. Proponowany przez nasz sklep komponent dla systemu programowalnych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens gwarantuje optymalną i szybką realizację programów sterowniczych.

Korzyści i specyfikacja

Sprzedawany przez nasz sklep komponent automatyki okazuje się zgodny z różnymi urządzeniami zaliczanymi do generacji SIMATIC S5. W układzie tym dostępne są programowalne sterowniki logiczne o zróżnicowanej specyfikacji. Sprzedawane przez nas modele mają rozmaite wymiary, układy procesorów i pojemność pamięci. Mnóstwo elementów tego typu przez cały czas sprawdza się w obiektach przemysłowych nie poddanych modernizacji do wersji SIMATIC S7. Model ten nie jest obecnie produkowany przez markę Siemens, więc sprowadzamy go wyłącznie na życzenie jako przywrócony do sprawności komponent z rynku wtórnego.

Funkcje i zastosowania

Komponent automatyki proponowany przez nasz sklep bez komplikacji działa z innymi produktami tej samej serii. Linia Siemens SIMATIC S5 obejmuje szeroki wybór modułów rozszerzających, do których zaliczają się dodatkowe wejścia, wyjścia, moduły komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcjonalne bądź też moduły przekaźnikowe. Narzędzie do modyfikacji programów programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens to STEP5 w kompatybilnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5782-1AF11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt