SIEMENS Simatic S5 - 6ES5788-0BA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5788-0BA11

6ES5788-0BA11 - taki numer w katalogu producenta otrzymał moduł symulacyjny dedykowany sterownikom PLC w systemie automatyki SIMATIC. Oferowany w naszym sklepie model zalicza się do linii produktów S5 marki Siemens. Sprzęt ten ma funkcjonalność optymalnie dobraną do obsługi procesów sterowania w branży przemysłowej, a tym samym może funkcjonować w różnego rodzaju obiektach i zakładach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł symulacyjny- 6ES5788-0BA11

6ES5788-0BA11 oferujemy jako moduł symulacyjny o zasobach sprzętowych efektywnie zoptymalizowanych pod kątem wymagań technologicznych układów automatyzacji. Konstrukcja dostępnego w naszym sklepie z automatyką przemysłową modelu pozwala na pewną pracę w rozbudowanym zakresie temperatur otoczenia, przez co z powodzeniem sprawdza się w rozmaitych warunkach przemysłowych. Oferowany przez nas model podzespołu dedykowany serii PLC S5 Siemens umożliwia specjalistyczne wykonywanie działań operacyjnych.

Zalety i korzyści

Proponowany w naszym internetowym sklepie moduł jest zgodny z rozmaitymi sprzętami z serii programowalnych sterowników S5 firmy Siemens. W układzie tym dostępne są jednostki kontrolne o zróżnicowanej specyfikacji. Oferowane elementy otrzymały zróżnicowane gabaryty obudowy, architektury procesorów lub zasoby pamięci roboczej. Dużo PLC w tym systemie wciąż jest wykorzystywanych w niektórych obiektach przemysłowych. Dostarczany przez nas na zamówienie wariant został na chwilę obecną wycofany ze sprzedaży przez markę Siemens, w związku z czym oferujemy go tylko jako odnowiony towar.

Parametry i dane techniczne

Sprzedawany przez nasz sklep internetowy moduł może być stosowany w połączeniu z pozostałymi akcesoriami dla tego systemu. Urządzenie Siemens SIMATIC S5 zapewnia bezproblemowe działanie razem z wieloma rozszerzeniami, takimi jak m.in. opcjonalne wejścia, opcjonalne wyjścia, interfejsy komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcjonalne i przekaźniki. Oprogramowanie do modyfikacji programów PLC Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w dedykowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5788-0BA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt