SIEMENS Simatic S5 - 6ES5788-0LA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5788-0LA12

6ES5788-0LA12 - pod takim numerem katalogowym sprzedajemy w naszym sklepie moduł symulacyjny dla sterowników logicznych w systemie SIMATIC. Urządzenie wyprodukowano dla kategorii komponentów S5 marki Siemens. Podzespół ma konstrukcję odpowiednią do eksploatacji w środowiskach przemysłowych, a dzięki temu bezpiecznie może spełniać swoje funkcje. Moduł jest zasilany napięciem 24 V DC i pracuje z prądem 1 A, a na wyposażeniu posiada 20 przełączników.

Siemens SIMATIC S5 - moduł symulacyjny - 6ES5788-0LA12

6ES5788-0LA12 jest przez nas sprzedawany jako moduł symulatora o specyfikacji technicznej kompleksowo zoptymalizowanej do wymagań wielu branż. Budowa dostępnego w ofercie naszego sklepu sprzętu pozwala na pewną pracę w szerokim przedziale temperatury środowiska, a ponadto gwarantuje bezpieczeństwo w specyficznych warunkach zakładowych. Oferowany przez nas sprzęt dla układów PLC S5 marki Siemens umożliwia sprawne wdrażanie działań w systemie automatyki SIMATIC starszej generacji.

Korzyści i zalety

Moduł symulatora dostępny w asortymencie sklepu Magsteron efektywnie pracuje z rozmaitymi produktami z linii sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5. W systemie tym dostarczamy urządzenia o różnej budowie. Wybrane produkty mają inne rozmiary, architektury procesorów czy pamięć roboczą. Dużo podzespołów w tym systemie przez cały czas jest eksploatowanych w różnych obszarach automatyki niepoddanych modernizacji. Oferowany przez nasz sklep produkt pozostaje na chwilę obecną wycofany z produkcji przez markę Siemens, a więc sprzedajemy go wyłącznie na zamówienie jako przywrócony do sprawności komponent używany.

Parametry i dane techniczne

Moduł symulatora prezentowany w naszej ofercie bez komplikacji może funkcjonować z wieloma innymi produktami rozbudowującymi jednostkę CPU. Siemens S5 gwarantuje zgodność z wieloma produktami spełniającymi funkcje rozszerzeń, jak na przykład dodatkowe wejścia, wyjścia, moduły komunikacji, moduły licznikowe, moduły funkcjonalne czy też przekaźniki. Środowisko do zmiany ustawień urządzeń S5 to STEP5 w kompatybilnej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5788-0LA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt