SIEMENS Simatic S5 - 6ES5788-7LB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5788-7LB11

6ES5788-7LB11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się dostępny w naszej ofercie moduł symulacyjny wejść i wyjść binarnych, który jest dedykowany sterownikom S5-115U. Urządzenie opracowano dla rodziny podzespołów Siemens S5. Produkt otrzymał budowę właściwą do funkcjonowania w warunkach przemysłowych, a dzięki temu wydajnie może funkcjonować w rozmaitych projektach. Moduł symuluje do 16 wejść i 16 wyjść.

Siemens SIMATIC S5 - moduł symulacyjny wejść i wyjść - 6ES5788-7LB11

6ES5788-7LB11 charakteryzuje się konstrukcją stuprocentowo zoptymalizowaną pod kątem parametrów zakładów bazujących na automatyce SIMATIC S5. Konstrukcja prezentowanego w sklepie Magsteron modelu zapewnia efektywną eksploatację w rozbudowanym stopniu temperatury środowiska, a nawet w trudnych i specyficznych obszarach zakładowych. Oferowany przez nasz sklep internetowy model urządzenia dla układu produktów S5 firmy Siemens pozwala na kompleksowe realizowanie operacji w systemie sterowania.

Korzyści i zalety

Sprzedawany w naszym sklepie z automatyką przemysłową moduł symulacyjny jest zgodny z innymi oferowanymi sprzętami należącymi do PLC SIMATIC S5 marki Siemens. W kategorii tej proponujemy komponenty o zróżnicowanej budowie. Konkretne rozwiązania otrzymały różne wymiary obudowy, architektury procesorów czy wielkość pamięci RAM. Dużo modeli z tej grupy nieustannie jest eksploatowanych w wielu obiektach automatyki nie poddanych modernizacjom. Proponowany przez nasz sklep sprzęt nie jest już rozwijany przez markę Siemens, w związku z czym dostarczamy go jedynie jako odświeżony sprzęt używany na specjalne życzenie.

Funkcje i zastosowania

Prezentowany w sklepie Magsteron moduł bez trudu działa z pozostałymi produktami rozszerzającym funkcje CPU. SIMATIC S5 marki Siemens pozwala na rozbudowę jednostki centralnej o różne komponenty, wśród których wyróżniamy wejścia dodatkowe, moduły wyjściowe, moduły komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcyjne oraz moduły przekaźnikowe. Środowisko do zmiany ustawień programowalnych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w dostosowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5788-7LB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt