SIEMENS Simatic S5 - 6ES5788-7LC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5788-7LC11

6ES5788-7LC11 jest oferowanym w sklepie Magsteron modułem symulacyjnym dla programowalnych sterowników logicznych S5-115U. Podzespół zaprojektowano dla systemu komponentów SIMATIC Siemens S5. Produkt ten posiada konstrukcję zoptymalizowaną do eksploatacji w środowisku przemysłowym, dlatego bez przeszkód pracuje w wymagających zastosowaniach automatyki z wykorzystaniem PLC tej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł symulacyjny - 6ES5788-7LC11

6ES5788-7LC11 jest przez nas oferowany jako moduł symulacyjny o specyfikacji w stu procentach dopasowanej do warunków panujących w środowisku przemysłowym. Specyfikacja dostępnego w sklepie Magsteron sprzętu gwarantuje wydajną obsługę w obszernym zakresie temperatury otoczenia, jak również w rozmaitych warunkach roboczych. Dostępny w naszym sklepie internetowym model urządzenia z linii sterowników Siemens S5 umożliwia optymalne przeprowadzanie czynności w systemie sterowania SIMATIC.

Specyfikacja i zalety

Moduł proponowany w naszym sklepie internetowym pozostaje kompatybilny z rozmaitymi produktami z linii sterowników SIMATIC S5. W grupie tej występują jednostki centralne o różnej specyfikacji. Prezentowane modele otrzymały inne parametry obudów, architektury procesorów czy też zasoby pamięci. Wiele sterowników w tym standardzie nadal jest eksploatowanych w pewnych systemach branży przemysłowej i nieunowocześnianych układach bazujących na produktach marki Siemens. Komponent nie jest już wspierany przez producenta, w związku z czym zamawiamy go tylko jako zregenerowany podzespół z rynku wtórnego na życzenie Klienta.

Funkcje i dane techniczne

Prezentowany w naszym internetowym sklepie moduł symulacyjny może działać z innymi komponentami opcjonalnymi. Odsłona S5 marki Siemens gwarantuje pełną kompatybilność z dedykowanymi rozszerzeniami, takimi jak np. wejścia, opcjonalne wyjścia, moduły komunikacji, moduły liczników, moduły funkcjonalne czy przekaźniki. Oprogramowanie do tworzenia programów programowalnych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w zgodnej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5788-7LC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt