SIEMENS Simatic S5 - 6ES5788-8MA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5788-8MA11

6ES5788-8MA11 działa jako moduł wejść i wyjść w formie jednostki symulacyjnej typu 788 dla sterowników S5-90U, S5-95U, S5-100U oraz S5-200U. Sprzęt przynależy do linii urządzeń SIMATIC S5. Model marki Siemens posiada technologię odpowiednią do obsługi w przemyśle, dlatego bardzo dobrze spełnia swoje funkcje. Moduł może symulować 8 sygnałów wyjściowych i 8 sygnałów wejściowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł symulacyjny wejść i wyjść - 6ES5788-8MA11

6ES5788-8MA11 - taki numer katalogowy posiada moduł symulacyjny o budowie stuprocentowo przystosowanej do potrzeb konkretnych linii zautomatyzowanych. Budowa dostępnego w naszym sklepie wariantu umożliwia bezpieczną pracę w znaczącym przedziale temperaturowym środowiska, nawet w trudnych obszarach zakładowych. Udostępniany w naszym sklepie internetowym podzespół dla systemu sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens umożliwia kompleksowe wdrażanie operacji w systemie automatyki.

Specyfikacja i zalety

Moduł symulacyjny dostępny na zamówienie w ofercie sklepu Magsteron będzie zgodny z różnymi podzespołami w układzie programowalnych sterowników S5. W serii tej dostępne są CPU o odmiennej specyfikacji. Sprowadzane przez nas rozwiązania otrzymały różne gabaryty obudowy, procesory lub też pojemność pamięci. Większość CPU z tej linii nieustannie znajduje zastosowanie w rozmaitym otoczeniu automatyki i niemodernizowanych obiektach. Dostarczany na zamówienie przez nasz sklep komponent nie jest już wspierany przez markę Siemens, w związku z czym oferujemy go wyłącznie jako odnowiony produkt.

Funkcje i dane techniczne

Moduł symulacyjny sprzedawany przez nasz sklep możesz zastosować z innymi podzespołami w formie rozszerzeń. Układ S5 firmy Siemens pozwala na eksploatację z udziałem różnych produktów tego typu, do których zaliczają się moduły wejściowe, dodatkowe wyjścia, interfejsy komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcyjne bądź też przekaźniki. System do zmiany ustawień PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w kompatybilnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5788-8MA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt