SIEMENS Simatic S5 - 6ES5858-0AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5858-0AA11

6ES5858-0AA11 - taki numer katalogowy w naszej ofercie posiada moduł telekomunikacyjny TK858 dedykowany jednostkom centralnym SIMATIC w wersjach S5-135 i S5-55. Urządzenie wykonano dla układów sterownika PLC Siemens S5. Produkt otrzymał funkcjonalność zoptymalizowaną do użycia w otoczeniu przemysłowym, więc może bezpiecznie brać czynny udział w zaawansowanych procesach sterowniczych i technologicznych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł telekomunikacyjny TK858 - 6ES5858-0AA11

6ES5858-0AA11 oferujemy jako moduł telekomunikacyjny o specyfikacji efektywnie zoptymalizowanej pod kątem wymogów poszczególnych zastosowań przemysłowych. Konstrukcja dostępnego w sklepie Magsteron produktu gwarantuje bezproblemową pracę w obszernym przedziale temperatury w otoczeniu, jak również w wymagających środowiskach zakładowych. Zamawiany w naszym sklepie z automatyką przemysłową model urządzenia dla systemów sterowników SIMATIC Siemens S5 umożliwia profesjonalne realizowanie zadań w systemie automatyzacji.

Korzyści i zalety

Moduł telekomunikacyjny prezentowany przez nasz sklep jest kompatybilny z elementami rodziny sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens. W generacji tej oferujemy komponenty o odmiennej budowie. Wybrane komponenty mają różne wielkości, technologie procesora lub pamięci RAM. Znaczna część urządzeń z tej linii nadal sprawdza się w licznych układach automatyzacji i nieunowocześnianych systemach PLC. Dostarczany na zamówienie w naszym sklepie internetowym model pozostaje nierozwijany przez producenta, więc sprowadzamy go jedynie jako odświeżony sprzęt z rynku wtórnego.

Parametry i dane techniczne

Moduł telekomunikacyjny prezentowany w asortymencie sklepu Magsteron sprawnie współpracuje z dedykowanymi podzespołami rozszerzającymi. Wersja SIMATIC S5 marki Siemens umożliwia stosowanie go razem z wieloma innymi elementami modułowymi, jak np. moduły wejść, wyjścia, interfejsy komunikacyjne, liczniki, moduły funkcjonalne oraz przekaźniki. Środowisko do zmiany ustawień sterowników S5 to STEP5 w kompatybilnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5858-0AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt