SIEMENS Simatic S5 - 6ES5895-5SW11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5895-5SW11

6ES5895-5SW11 oferujemy jako jeden z komponentów układów sterowania starszej generacji. Model ten jest produktem zaliczanym do systemu programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens. Podzespół posiada specyfikację idealnie dostosowaną do funkcjonowania w środowisku przemysłowym, dlatego bez przeszkód może pracować w różnego rodzaju liniach automatyzacji procesów sterowania.

Siemens SIMATIC S5 - 6ES5895-5SW11

6ES5895-5SW11 jest wydajnym produktem, który zwraca uwagę specyfikacją dostosowaną do potrzeb rozmaitych branż. Konstrukcja mechaniczna i technologiczna oferowanego w naszej ofercie podzespołu zapewnia efektywną obsługę w znaczącym zakresie zastosowań. Sprzedawany przez nas model dedykowany dla układów produktów Siemens S5 pozwala na optymalne obsługiwanie procesów w systemie automatyzacji SIMATIC wycofanej już generacji.

Specyfikacja i zalety

Komponent prezentowany przez nasz sklep jest technologicznie zgodny z innymi dostępnymi elementami wchodzącymi do rodziny sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens. W standardzie tym oferujemy jednostki kontrolne o bardzo zróżnicowanej budowie. Sprzedawane produkty otrzymały rozmaite rozmiary obudowy, układy procesorów czy zasoby pamięciowe. Mnóstwo PLC z tej grupy nieustannie jest eksploatowanych w różnych obiektach przemysłowych. Dostarczany na zamówienie w sklepie Magsteron podzespół pozostaje aktualnie wycofany z produkcji w firmie Siemens, przez co sprowadzamy go jedynie jako odnowiony wariant na życzenie Konsumenta.

Funkcjonalności i dane techniczne

Oferowany na zamówienie w naszym sklepie internetowym produkt bez przeszkód można zastosować z wieloma podzespołami opcjonalnymi. SIMATIC Siemens S5 gwarantuje kompatybilność z funkcjonalnymi urządzeniami rozbudowującymi, jakimi są na przykład moduły wejść, wyjścia dodatkowe, interfejsy komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcyjne czy też przekaźniki. Narzędzie do zmiany ustawień produktów SIMATIC S5 to STEP5 w zgodnej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5895-5SW11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt