SIEMENS Simatic S5 - 6ES5895-5SW21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5895-5SW21

6ES5895-5SW21 - takim numerem katalogowym odznacza się produkt systemu SIMATIC oferowany w naszym sklepie internetowym Magsteron. Komponent jest podzespołem systemów sterownika programowalnego S5 firmy Siemens. Produkt posiada specyfikację zoptymalizowaną do użytku w warunkach przemysłowych, przez co bezpiecznie może działać w specjalistycznych branżach bazujących na wycofanych już ze sprzedaży PLC SIMATIC.

Siemens SIMATIC S5 - 6ES5895-5SW21

6ES5895-5SW21 to numer, pod którym oferujemy komponent systemu sterowania SIMATIC S5 o parametrach zoptymalizowanych pod kątem wymogów stawianych przez zakłady przemysłowe. Funkcjonalność sprzedawanego w naszym sklepie podzespołu umożliwia bezpieczną pracę w wielu zastosowaniach. Dostępny w naszym internetowym sklepie produkt dla systemu programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens umożliwia efektywne przeprowadzanie zadań sterowniczych.

Korzyści i zalety

Produkt należący do systemu SIMATIC może być efektywnie stosowany z poszczególnymi produktami z kategorii PLC S5 firmy Siemens. W serii tej proponujemy sterowniki logiczne o zróżnicowanej specyfikacji. Poszczególne produkty otrzymały rozmaite gabaryty obudowy, procesory czy zasoby pamięci. Dużo modeli w tej technologii obecnie nadal jest eksploatowanych w niektórych systemach technologicznych i niemodernizowanych. Prezentowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową model nie jest już aktualnie rozwijany przez firmę Siemens, więc dostarczamy go tylko jako odświeżony wariant z drugiej ręki na indywidualne zamówienie.

Funkcjonalności i zastosowania

Komponent systemu sterowania SIMATIC dostępny w naszym sklepie internetowym bardzo dobrze działa razem z funkcjonalnymi produktami rozszerzającymi. Technologia Siemens S5 umożliwia bowiem stosowanie specjalnych modułów, do których zaliczają się wejścia i wyjścia, interfejsy komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcjonalne oraz przekaźniki. Narzędzie do modyfikacji programów urządzeń S5 Siemens to natomiast STEP5 w dostosowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5895-5SW21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt