SIEMENS Simatic S5 - 6ES5900-0AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5900-0AA11

6ES5900-0AA11 jest centralną jednostką procesową CPU, dedykowaną PLC w wersji S5-010. Wariant wykonano dla rodziny sterowników logicznych SIMATIC S5. Oferowany przez nas produkt otrzymał funkcjonalność przystosowaną do eksploatacji w warunkach przemysłowych, więc może w pełni bezpiecznie funkcjonować w różnych branżach bazujących na starszych systemach sterowania firmy Siemens.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5900-0AA11

6ES5900-0AA11 działa jako centralna jednostka procesowa o możliwościach w pełni dostosowanych do warunków różnych układów sterowania w automatyce. Specyfikacja techniczna oferowanego przez nas sprzętu gwarantuje bezproblemową pracę w wysokim przedziale temperaturowym otoczenia, a tym samym doskonale sprawdzi się w zróżnicowanych środowiskach przemysłowych. Sprzedawany w naszym internetowym sklepie komponent dla układów urządzeń S5 marki Siemens gwarantuje profesjonalne wykonywanie działań i operacji sterowniczych.

Specyfikacja i korzyści

Model centralnej jednostki procesowej oferowanej przez nasz sklep jest technologicznie zgodny z pozostałymi podzespołami z linii produktów S5 marki Siemens. W generacji tej dostarczamy urządzenia o zróżnicowanej specyfikacji. Konkretne urządzenia posiadają różne gabaryty obudowy, architektury procesorów lub zasoby pamięciowe. Niemało elementów z tej grupy nieustannie bywa używanych w wybranych obiektach przemysłowych. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym produkt został definitywnie wycofany przez producenta, więc zamawiamy go jedynie jako zregenerowany produkt z drugiej ręki od renomowanych dystrybutorów.

Parametry i dane techniczne

Model centralnej jednostki procesowej sprzedawany przez nasz sklep internetowy bez przeszkód może współpracować z licznymi produktami opcjonalnymi. Seria SIMATIC S5 marki Siemens pozwala na bezproblemową obsługę systemu z dedykowanymi elementami rozszerzającymi, jakimi są na przykład wejścia, dodatkowe wyjścia, moduły komunikacji, moduły licznikowe, moduły funkcyjne czy też przekaźniki. Oprogramowanie do konfiguracji produktów SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w dedykowanej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5900-0AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt