SIEMENS Simatic S5 - 6ES5900-0AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5900-0AA12

6ES5900-0AA12 oferujemy w sklepie Magsteron jako moduł CPU 900 dla kompatybilnych sterowników logicznych SIMATIC firmy Siemens. Sprzęt ten wykonano z myślą o wycofanej już generacji PLC S5. Model ma budowę optymalną do użytku w otoczeniu przemysłowym, więc skutecznie funkcjonuje w wielu zadaniach wymagających sprawnej automatyzacji procesów sterowniczych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5900-0AA12

6ES5900-0AA12 jest modułem CPU 900 o parametrach spełniających wymagania techniczne specyfikacji różnych linii sterowniczych. Konstrukcja prezentowanego w naszej ofercie podzespołu zapewnia bezpieczną obsługę w rozbudowanym stopniu temperatury środowiska, jak również w rozmaitych strefach w przemyśle. Dostępny w naszym sklepie model dla systemów produktów SIMATIC Siemens S5 pozwala na efektywne wykonywanie zadań w zróżnicowanych rozwiązaniach technologicznych.

Specyfikacja i zalety

Moduł CPU 900 prezentowany przez nasz sklep jest kompatybilny z rozmaitymi urządzeniami z serii programowalnych sterowników SIMATIC S5. W generacji tej dostępne są urządzenia także o innej konstrukcji. Wybrane komponenty mają inne rozmiary obudowy, technologie procesora lub też ilość pamięci. Sporo elementów z tej grupy przez cały czas używa się w różnych środowiskach technologicznych i nieunowocześnianych układach PLC. Dostarczany na zamówienie w sklepie Magsteron wariant pozostaje finalnie nierozwijany przez markę Siemens, a tym samym proponujemy go wyłącznie jako odnowiony towar używany.

Funkcjonalności i dane techniczne

Moduł CPU 900 sprzedawany w naszym internetowym sklepie bez komplikacji pracuje z funkcjonalnymi produktami rozszerzającymi. Linia S5 Siemens pozwala na realizację procesów sterowania przy użyciu modułów, takich jak na przykład wejścia, dodatkowe wyjścia, moduły komunikacyjne, liczniki, moduły funkcjonalne i przekaźniki. Narzędzie do parametryzacji sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w odpowiedniej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5900-0AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt