SIEMENS Simatic S5 - 6ES5900-7AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5900-7AA11

6ES5900-7AA11 jest oferowanym w naszym sklepie z automatyką przemysłową modułem CPU w wersji S5-110A. Sprzęt ten zaprojektowano i wyprodukowano specjalnie dla układów programowalnego sterownika logicznego SIMATIC Siemens S5. Element otrzymał technologię odpowiednią do pracy w środowisku przemysłowym, więc wydajnie sprawdza się w różnych zadaniach sterowniczych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5900-7AA11

6ES5900-7AA11 to funkcjonalny produkt o specyfikacji technicznej całościowo dobranej do standardów wymaganych przez liczne branże. Budowa oferowanego na zamówienie sprzętu pozwala na bezpieczną eksploatację w obszernym przedziale warunków otoczenia, jak również w niekorzystnych obszarach w przemyśle. Oferowany w sklepie Magsteron wariant z linii programowalnych sterowników SIMATIC S5 pozwala na optymalne wykonywanie operacji w układzie sterowania z użyciem produktów firmy Siemens.

Zalety i specyfikacja

Sprzedawany w naszym sklepie sprzęt pozostaje kompatybilny z różnymi elementami należącymi do sterowników programowalnych S5 Siemens. W kategorii tej oferujemy jednostki centralne o różnej budowie. Wybrane podzespoły posiadają inne wymiary obudowy, procesory bądź też ilość pamięci RAM. Wiele komponentów z tej serii nieustannie bywa eksploatowanych w różnych systemach branżowych niepoddanych modernizacji do systemu SIMATIC S7. Oferowany w ofercie podzespół pozostaje niedostępny bezpośrednio w firmie Siemens, w związku z czym dostarczamy go jedynie jako przywrócony wariant z rynku wtórnego.

Parametry i możliwości

Sprzedawany przez nas moduł CPU funkcjonuje z różnymi produktami rozszerzającymi funkcje jednostki centralnej. Wariant Siemens S5 gwarantuje stuprocentową kompatybilność z licznymi elementami specjalnymi, jak między innymi opcjonalne wejścia, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcjonalne i moduły przekaźnikowe. System do modyfikacji programów sterowników programowalnych SIMATIC S5 to STEP5 w zgodnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5900-7AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt