SIEMENS Simatic S5 - 6ES5900-7AB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5900-7AB11

6ES5900-7AB11 to dedykowana licznym zastosowaniom w automatyce jednostka centralna CPU 900. Akcesorium to przynależy do układu sterownika programowalnego wycofanej już generacji SIMATIC S5 marki Siemens. Model oferowany przez nasz sklep posiada specyfikację optymalną do użycia w branży przemysłowej, dlatego wydajnie może funkcjonować w licznych zakładach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5900-7AB11

6ES5900-7AB11 to jednostka centralna CPU o zaawansowanej technologicznie konstrukcji, wszechstronnie zoptymalizowanej do specyfiki określonych zadań realizowanych przez układ sterowniczy S5. Specyfika sprzedawanego przez nasz sklep komponentu zapewnia skuteczną eksploatację w rozległym zakresie warunków temperatury otoczenia, jak również w trudnych warunkach obszarów przemysłowych. Proponowany przez nasz sklep model urządzenia z rodziny produktów S5 umożliwia kompleksowe wykonywanie operacji w systemie przemysłowym.

Specyfikacja i zalety

Dostępny w naszym sklepie kontroler CPU pozostaje kompatybilny z najważniejszymi urządzeniami z linii programowalnych sterowników SIMATIC S5. W układzie tym występują jednostki sterownicze o zróżnicowanej specyfikacji. Prezentowane rozwiązania posiadają rozmaite parametry obudów, układy procesorów czy też dostępną pamięć. Wiele CPU tego typu nadal jest wykorzystywanych w układach automatyki i nieunowocześnianych do wersji S7 systemach. Oferowany przez nas wariant pozostaje na chwilę obecną wycofany z produkcji przez markę Siemens, a więc proponujemy go jedynie jako przywrócony podzespół z drugiej ręki na życzenie Klienta.

Funkcje i możliwości

Kontroler centralny CPU dostępny w naszym sklepie może pracować z różnymi elementami rozszerzającymi o konstrukcji modułowej. Układ S5 firmy Siemens umożliwia działanie razem z dedykowanymi produktami rozszerzającymi, do których zaliczamy wejścia, wyjścia, moduły komunikacyjne, liczniki, moduły funkcjonalne czy też przekaźniki. System do modyfikacji programów produktów S5 marki Siemens to STEP5 w zgodnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5900-7AB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt