SIEMENS Simatic S5 - 6ES5900-7AB21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5900-7AB21

6ES5900-7AB21 to numer katalogowy, pod którym możesz znaleźć w naszym sklepie moduł CPU dla sterowników logicznych typu S5-110A. Model ten zaprojektowano dla systemów podzespołów Siemens SIMATIC S5. Moduł ma budowę przystosowaną do użytku w przemyśle, w związku z czym z powodzeniem może pracować w zaawansowanych procesach sterowania z udziałem PLC wcześniejszych generacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł CPU - 6ES5900-7AB21

6ES5900-7AB21 - takim numerem producent oznaczył moduł CPU o zasobach sprzętowych kompleksowo przystosowanych do parametrów wielu układów bazujących na SIMATIC S5. Funkcjonalność dostępnego w naszym sklepie z automatyką przemysłową urządzenia umożliwia kompleksową pracę w znacznym zakresie warunków temperaturowych otoczenia, a nawet w trudnych środowiskach w przemyśle. Udostępniany przez nas podzespół należący do rodziny sterowników programowalnych SIMATIC S5 umożliwia skuteczne realizowanie procesów w zakresie sterowania.

Specyfikacja i zalety

Prezentowany przez nas moduł CPU jest zgodny z różnymi komponentami z rodziny sterowników Siemens S5. W rodzinie tej sprzedajemy jednostki robocze o różnej budowie. Prezentowane rozwiązania posiadają zróżnicowane rozmiary, technologie procesora czy pamięci RAM. Dużo CPU tego typu przez cały czas stosuje się w wybranych warunkach automatyki i nieunowocześnianych do nowszych generacji zakładach. Dostępny w naszej ofercie podzespół jest już niedostępny u producenta, więc sprzedajemy go tylko jako zregenerowany komponent z rynku wtórnego na życzenie Klienta.

Parametry i możliwości

Oferowany przez nas na zamówienie moduł CPU możesz zastosować z innymi urządzeniami dodatkowymi. Układ technologiczny sterownika Siemens SIMATIC S5 pozwala na współpracę z funkcjonalnymi podzespołami o konstrukcji modułowej, do których zaliczają się wejścia, wyjścia, moduły komunikacyjne, liczniki, moduły funkcjonalne oraz przekaźniki. System do konfiguracji programowalnych sterowników SIMATIC S5 to STEP5 w dostosowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5900-7AB21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt