SIEMENS Simatic S5 - 6ES5900-7AC21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5900-7AC21

6ES5900-7AC21 - taki numer seryjny w naszym sklepie internetowym posiada dedykowany moduł wejść i wyjść dla jednostek PLC w wersji S5-110A. Element ten wyprodukowano dla linii sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens. Akcesorium otrzymało technologię dedykowaną do działania w branży przemysłowej, dlatego skutecznie może pracować w wymagających zastosowaniach bazujących na starszych modelach PLC.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść i wyjść - 6ES5900-7AC21

6ES5900-7AC21 to numer, pod którym oferujemy moduł wejść i wyjść o zasobach technologicznych optymalnie dostosowanych do standardów rozmaitych projektów automatyki. Budowa oferowanego w naszym sklepie internetowym komponentu zapewnia bezproblemowe działanie w znaczącym zakresie warunków temperatury w środowisku, a ponadto w specyficznym otoczeniu przemysłowym. Oferowany w naszym sklepie model produktu z rodziny sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens zapewnia wydajne obsługiwanie działań w standardzie PLC.

Specyfikacja techniczna

Moduł wyjść i wejść prezentowany przez nasz sklep internetowy okazuje się kompatybilny z rozmaitymi sprzętami zaliczanymi do sterowników programowalnych S5 Siemens. W serii tej występują produkty o różnej specyfikacji. Sprowadzane przez nas sterowniki uzyskały zróżnicowane wymiary obudowy, układy procesorów lub zasoby pamięci. Dużo komponentów z tej serii wciąż znajduje zastosowanie w licznych obszarach technologicznych. Proponowany w sklepie Magsteron model nie jest aktualnie wspierany przez producenta, dlatego oferujemy go wyłącznie na życzenie Klienta jako zregenerowany podzespół z rynku wtórnego.

Parametry i możliwości

Moduł wyjść i wejść dostępny w ofercie naszego sklepu bez problemu może być stosowany z pozostałymi produktami rozszerzającymi. Urządzenie S5 gwarantuje kompletną zgodność z różnymi podzespołami w formie modułów, do których należą wejścia, dodatkowe wyjścia, interfejsy komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcyjne bądź też przekaźniki. Platforma do programowania urządzeń SIMATIC S5 to STEP5 w odpowiedniej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5900-7AC21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt