SIEMENS Simatic S5 - 6ES5900-7FC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5900-7FC11

6ES5900-7FC11 to numer katalogowy produktu marki Siemens, pod którym oferujemy moduł pamięci EPROM dla jednostek centralnych CPU 900F. Urządzenie przygotowano specjalnie dla układów sterownika programowalnego SIMATIC S5. Wariant ten ma budowę właściwą do użycia w środowisku przemysłowym, a tym samym bezpiecznie pracuje w wymagających środowiskach. Moduł pozwala na rozszerzenie pamięci do maksymalnie 8 kB.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci EPROM - 6ES5900-7FC11

6ES5900-7FC11 to moduł pamięci EPROM o zasobach sprzętowo-technologicznych kompleksowo dostosowanych do wymagań konkretnych systemów. Funkcjonalność oferowanego w naszym sklepie internetowym urządzenia zapewnia skuteczną pracę w znacznym zakresie temperatury w otoczeniu, a nawet w niekorzystnych strefach w zakładzie. Udostępniany w naszym sklepie internetowym model podzespołu należący do rodziny sterowników programowalnych S5 Siemens zapewnia efektywne przeprowadzanie zadań w systemie przemysłowym.

Specyfikacja techniczna

Moduł oferowany przez nasz sklep jest kompatybilny z rozmaitymi urządzeniami wchodzącymi do generacji programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens. W standardzie tym proponujemy produkty o odmiennej specyfikacji. Dostępne sterowniki uzyskały zróżnicowane obudowy, układy procesorów lub pamięci RAM. Wiele CPU z tej serii przez cały czas znajduje zastosowanie w różnych obiektach automatyzacji. Dostępny w ofercie sklepu Magsteron sprzęt nie jest już wspierany przez firmę Siemens, a więc sprowadzamy go wyłącznie jako przywrócony komponent z drugiej ręki oraz na życzenie Klienta.

Funkcjonalności i dane techniczne

Moduł prezentowany w asortymencie naszego sklepu bez komplikacji może funkcjonować z różnymi akcesoriami dodatkowymi. Wariant S5 marki Siemens zapewnia pełną zgodność ze specjalnymi modułami rozbudowującymi, jak m.in. moduły wejściowe, moduły wyjściowe, moduły komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcyjne bądź też moduły przekaźnikowe. Środowisko do tworzenia programów programowalnych sterowników S5 to STEP5 w dostosowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5900-7FC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt