SIEMENS Simatic S5 - 6ES5901-7FA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5901-7FA11

6ES5901-7FA11 - pod takim numerem seryjnym znajduje się w naszej ofercie moduł technologiczny SIMATIC dla modeli S5-110F firmy Siemens. Akcesorium jest podzespołem rodziny sterowników programowalnych S5 tej marki. Sprzęt otrzymał specyfikację przystosowaną do funkcjonowania w przemyśle, a tym samym bezpiecznie pracuje w licznych zadaniach wymagających automatyzacji procesów.

Siemens SIMATIC S5 - moduł technologiczny - 6ES5901-7FA11

6ES5901-7FA11 oferujemy jako moduł o funkcjonalności całościowo dostosowanej do specyfikacji konkretnych systemów. Konstrukcja dostępnego w naszym sklepie urządzenia umożliwia wydajną pracę w szerokim zakresie temperatury środowiska, jak również w rozmaitych obszarach w przemyśle. Udostępniany przez nasz sklep model urządzenia z linii programowalnych sterowników Siemens S5 pozwala na profesjonalne obsługiwanie programów w układach sterowniczych realizowanych przez liczne segmenty branży przemysłowej.

Specyfikacja i korzyści

Moduł oferowany w naszym sklepie internetowym jest kompatybilny z wieloma elementami w układzie produktów SIMATIC S5 marki Siemens. W układzie tym proponujemy modele o różnej budowie. Wybrane komponenty mają zróżnicowane wymiary obudowy, układy procesorów bądź też pojemność pamięci. Wiele sterowników w tym wykonaniu nadal jest wykorzystywanych w rozmaitych systemach automatyki i nieunowocześnianych zakładach. Proponowany w naszym sklepie wariant nie jest już rozwijany przez producenta, a więc sprowadzamy go tylko jako odświeżony towar z rynku wtórnego od bezpiecznych źródeł na specjalne życzenie Konsumenta.

Parametry i zastosowania

Produkt dostępny w naszym sklepie może być wydajnie stosowany ze specjalnymi produktami opcjonalnymi. Technologia S5 pozwala na bezproblemową pracę z licznymi komponentami dodatkowymi, takimi jak wejścia, moduły wyjściowe, interfejsy komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcyjne i przekaźniki. Oprogramowanie do zmiany ustawień programowalnych sterowników SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w zgodnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5901-7FA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt