SIEMENS Simatic S5 - 6ES5905-3RU11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5905-3RU11

6ES5905-3RU11 działa jako modułowa jednostka operacyjna CPU w wariancie 905, która jest dedykowana urządzeniom automatyki S5-105R. Podzespół zalicza się do linii programowalnego sterownika logicznego SIMATIC Siemens S5 oraz posiada funkcjonalność dedykowaną do eksploatacji w przemyśle, a tym samym z powodzeniem może funkcjonować w specjalistycznych systemach. Urządzenie cechuje się pamięcią roboczą 0,5 kB.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5905-3RU11

6ES5905-3RU11 - takim numerem katalogowym oznaczono jednostkę operacyjną o konstrukcji stuprocentowo przystosowanej do warunków poszczególnych linii automatyki. Specyfikacja techniczna sprzedawanego w ofercie sklepu Magsteron modelu pozwala na bezproblemową obsługę w dużym zakresie temperatury otoczenia, a ponadto w różnych środowiskach przemysłowych. Proponowany przez nasz sklep internetowy wariant dla PLC S5 zapewnia optymalne obsługiwanie programów w standardzie licznych branż.

Specyfikacja i korzyści

Model operacyjnej jednostki centralnej prezentowany w asortymencie sklepu Magsteron współpracuje z dostępnymi podzespołami z kategorii urządzeń S5 firmy Siemens. W grupie tej prezentujemy CPU o zróżnicowanej specyfikacji. Sprzedawane modele uzyskały różne rozmiary obudowy, technologie procesora i wielkość pamięci. Znaczna część PLC tego typu nadal sprawdza się w poszczególnych układach technologicznych i nieunowocześnianych systemach. Dostępny u nas wariant został finalnie wycofany z rynku przez producenta, dlatego zamawiamy go jedynie jako przywrócony podzespół z drugiej ręki - na życzenie Klientów.

Funkcje i możliwości

Model operacyjnej jednostki centralnej oferowany przez nasz sklep internetowy bez trudu współpracuje z dedykowanymi urządzeniami rozbudowującymi jego funkcje. Wariant SIMATIC Siemens S5 pozwala na współpracę z różnymi produktami dodatkowymi, do których zaliczają się dodatkowe wejścia, wyjścia, interfejsy komunikacyjne, liczniki, moduły funkcjonalne bądź też moduły przekaźnikowe. Oprogramowanie do zmiany ustawień programowalnych sterowników logicznych Siemens S5 to STEP5 w dostosowanej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5905-3RU11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt