SIEMENS Simatic S5 - 6ES5905-3RU21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5905-3RU21

6ES5905-3RU21 jest sprzedawaną przez nasz sklep jednostką centralną CPU 905, dedykowaną programowalnym sterownikom logicznym w wersji 105R. Komponent jest produktem układów PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Element wyposażono w budowę dobrze zaprojektowaną do użycia w środowiskach przemysłowych, a dzięki temu z powodzeniem spełnia swoje funkcje w różnego rodzaju projektach automatyki. Pamięć robocza wynosi 1 kB.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5905-3RU21

6ES5905-3RU21 to produkt, którym jest CPU o specyfikacji całościowo zoptymalizowanej do warunków technologicznych różnych zakładów. Konstrukcja dostępnego w naszym sklepie modelu pozwala na bezpieczną pracę w znacznym zakresie temperatury w otoczeniu, a także w zróżnicowanych obszarach w zakładzie. Proponowany w asortymencie sklepu Magsteron wariant dla układów urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens umożliwia kompleksowe realizowanie zadań w standardzie automatyzacji starszej generacji.

Specyfikacja i zalety

Dostępny w ofercie naszego sklepu wariant CPU pozostaje zgodny z licznymi sprzętami z serii sterowników Siemens SIMATIC S5. W standardzie tym wyprodukowano jednostki centralne o odmiennej specyfikacji. Sprzedawane sterowniki otrzymały odmienne parametry obudów, architektury procesorów bądź też wielkość pamięci. Mnóstwo CPU w tym układzie nieustannie jest używanych w pewnych układach automatyki, które nie przeszły modernizacji do systemu S7. Dostępny w naszym sklepie z automatyką przemysłową model jest niedostępny w firmie Siemens, a więc sprzedajemy go jedynie jako przywrócony towar z rynku wtórnego oraz na życzenie Klienta.

Funkcjonalności i dane techniczne

Dostępny w sklepie Magsteron sterownik łatwo współpracuje z wieloma akcesoriami rozszerzającymi. Rodzina SIMATIC S5 marki Siemens pozwala na bezproblemową pracę z wieloma komponentami dodatkowymi, jak np. moduły wejść, moduły wyjść, moduły komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcyjne czy też przekaźniki. Środowisko do zarządzania programami urządzeń Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w dedykowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5905-3RU21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt