SIEMENS Simatic S5 - 6ES5910-0AA31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5910-0AA31

6ES5910-0AA31 - taki numer produktu w rodzinie SIMATIC otrzymał pamięciowy moduł EPROM o pojemności 2 kB. Element jest modelem należącym do serii sterowników logicznych Siemens S5. Podzespół ma technologię dobrze nadającą się do działania w obszarze przemysłu, a tym samym efektywnie realizuje swoje funkcje w różnego typu zastosowaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci EPROM - 6ES5910-0AA31

6ES5910-0AA31 - takim numerem katalogowym oznaczono pamięciowy moduł EPROM o specyfikacji efektywnie dobranej do warunków panujących na terenie przemysłowych zakładów. Funkcjonalność prezentowanego przez nas wariantu zapewnia efektywną eksploatację w szerokim zakresie warunków temperatury w otoczeniu, jak i również w wymagających środowiskach w przemyśle. Oferowany przez nas model urządzenia należący do kategorii produktów SIMATIC S5 marki Siemens zapewnia specjalistyczne wykonywanie działań w układzie automatyzacji.

Specyfikacja i zalety

Pamięciowy moduł EPROM sprzedawany w naszym sklepie Magsteron może być użytkowany w połączeniu z poszczególnymi elementami z grupy programowalnych sterowników Siemens SIMATIC S5. W kategorii tej oferujemy elementy o różnej specyfikacji. Wybrane modele posiadają zróżnicowane rozmiary, procesory czy pamięci. Większość sterowników z tej kategorii wciąż bywa używanych w niektórych obszarach automatyzacji i nieunowocześnianych obiektach. Proponowany w naszym sklepie sprzęt jest obecnie wycofany przez producenta, dlatego dostarczamy go tylko jako przywrócony komponent z rynku wtórnego na zamówienie.

Parametry i dane techniczne

Pamięciowy moduł EPROM proponowany w naszym sklepie internetowym sprawnie współpracuje z innymi podzespołami opcjonalnymi. Wersja Siemens SIMATIC S5 pozwala na stosowanie rozmaitych modułów rozszerzeń, wśród których wyróżniamy wejścia dodatkowe, wyjścia dodatkowe, moduły komunikacyjne, liczniki, moduły funkcjonalne czy moduły przekaźnikowe. Platforma do konfiguracji PLC S5 marki Siemens to STEP5 w kompatybilnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5910-0AA31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt