SIEMENS Simatic S5 - 6ES5910-0AA41

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5910-0AA41

6ES5910-0AA41 to produkt, którym jest moduł pamięci EPROM o pojemności 4 kB. Sprzęt ten jest elementem systemu sterownika S5 marki Siemens. Wariant posiada funkcjonalność optymalną do eksploatacji w środowisku przemysłowym, przez co efektywnie może funkcjonować w licznych rozwiązaniach wykorzystujących PLC minionej już generacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci EPROM- 6ES5910-0AA41

6ES5910-0AA41 to numer produktu, którym jest moduł pamięci EPROM o specyfikacji technicznej stuprocentowo dobranej do parametrów systemów automatyki dla poszczególnych branż. Specyfikacja oferowanego w naszym sklepie komponentu umożliwia bezproblemową eksploatację w rozbudowanym przedziale warunków temperaturowych otoczenia, a tym samym zapewnia bezpieczeństwo w niesprzyjających obszarach w przemyśle. Oferowany w naszym sklepie internetowym model podzespołu z grupy PLC S5 Siemens gwarantuje sprawne wykonywanie procesów sterowania.

Zalety i specyfikacja

Prezentowany w ofercie sklepu Magsteron moduł jest kompatybilny z licznymi podzespołami wchodzącymi w skład PLC S5. W standardzie tym sprzedajemy modele o odmiennej specyfikacji. Poszczególne komponenty otrzymały odmienne rozmiary obudowy, procesory czy też pamięci RAM. Wiele modeli z tej linii przez cały czas bywa stosowanych w wybranych obiektach automatyki i niemodernizowanych do wersji S7 zakładach. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym komponent został ostatecznie wycofany przez markę Siemens, a tym samym dostarczamy go wyłącznie na zamówienie jako odnowiony sprzęt z drugiej ręki.

Funkcje i możliwości

Oferowany w naszym sklepie internetowym moduł bez przeszkód może być stosowany z innymi komponentami dodatkowymi. Odsłona SIMATIC S5 umożliwia pracę z dedykowanymi elementami dodatkowymi, jakimi są przykładowo opcjonalne wejścia, moduły wyjść, moduły komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcjonalne bądź też moduły przekaźnikowe. Oprogramowanie do parametryzacji sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w dostosowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5910-0AA41
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt