SIEMENS Simatic S5 - 6ES5911-0AA52

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5911-0AA52

6ES5911-0AA52 to produkt, którym jest starannie zaprojektowany moduł pamięci EPROM o pojemności 16 kB dla urządzeń w standardzie S5-110S. Sprzęt opracowano dla systemu sterowników programowalnych S5 firmy Siemens. Element posiada konstrukcję zoptymalizowaną do działania w warunkach przemysłowych, więc doskonale sprawdza się w różnych zadaniach z zakresu automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci EPROM - 6ES5911-0AA52

6ES5911-0AA52 to numer, pod którym oferujemy moduł pamięci EPROM o budowie optymalnie dostosowanej do potrzeb konkretnych procesów. Budowa prezentowanego przez nas komponentu umożliwia wydajną eksploatację w wysokim zakresie temperaturowym środowiska, a tym samym z powodzeniem pracuje w trudnych warunkach zakładowych. Oferowany w naszym sklepie model dla układów programowalnych sterowników S5 marki Siemens gwarantuje efektywne obsługiwanie czynności w tym standardzie technologicznym.

Zalety i korzyści

Moduł oferowany w naszym internetowym sklepie jest zgodny z najważniejszymi produktami w układzie programowalnych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens. W grupie tej sprzedajemy PLC o różnej specyfikacji. Sprzedawane podzespoły uzyskały odmienne obudowy, technologie procesora lub pamięci RAM. Wiele podzespołów w tej technologii przez cały czas jest wykorzystywanych w wybranych środowiskach przemysłowych niepoddanych modernizacji. Proponowany w asortymencie naszego sklepu moduł pamięci EPROM pozostaje obecnie niewspierany przez markę Siemens, przez co zamawiamy go jedynie jako odświeżony wariant od sprawdzonych dystrybutorów.

Parametry i zastosowania

Moduł sprzedawany w naszym sklepie internetowym skutecznie funkcjonuje razem z innymi oferowanymi komponentami dodatkowymi. Sterownik SIMATIC Siemens S5 gwarantuje kompatybilność z rozszerzającymi komponentami, wśród których wyróżniamy dodatkowe wejścia, wyjścia dodatkowe, moduły komunikacyjne, liczniki, moduły funkcjonalne czy też moduły przekaźnikowe. Oprogramowanie do modyfikacji programów produktów S5 Siemens to STEP5 w odpowiedniej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5911-0AA52
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt