SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-1AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-1AA11

6ES5921-1AA11 - takim numerem charakteryzuje się modułowa jednostka centralna dla programowalnych sterowników logicznych SIMATIC. Wariant ten wykonano dla linii PLC S5 Siemens. Urządzenie posiada specyfikację dobrze dostosowaną do eksploatacji w środowisku przemysłowym, dlatego efektywnie pracuje w różnego typu projektach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5921-1AA11

6ES5921-1AA11 to jednostka centralna CPU o konstrukcji kompleksowo przystosowanej do specyfikacji wymaganej przez przedstawicieli różnych branż przemysłowych. Specyfika proponowanego przez nasz sklep produktu umożliwia efektywną, bezpieczną i sprawną pracę w znaczącym przedziale warunków temperatury otoczenia, a tym samym stanowi doskonałe rozwiązanie dla wymagających warunkach w przemyśle. Proponowany w naszym internetowym sklepie model z serii produktów Siemens SIMATIC S5 gwarantuje skuteczne wdrażanie programów w standardzie starszej generacji.

Specyfikacja i korzyści

Proponowany przez nas model jednostki centralnej CPU jest zgodny z pozostałymi urządzeniami z serii sterowników programowalnych S5 Siemens. W systemie tym proponujemy urządzenia o różnej konstrukcji i specyfikacji. Sprowadzane przez nas modele otrzymały zróżnicowane gabaryty, procesory lub też pojemność pamięci. Wiele produktów z tej kategorii wciąż jest eksploatowanych w wielu systemach przemysłowych i niemodernizowanych do wersji S7 obiektach automatyki. Prezentowany przez nas produkt został finalnie wycofany w firmie Siemens, w związku z czym zamawiamy go tylko jako odświeżony wariant z drugiej ręki na życzenie.

Funkcje i zastosowania

Model jednostki centralnej proponowany w naszym sklepie może funkcjonować w zestawieniu z licznymi urządzeniami typu modułowego. Sterownik SIMATIC Siemens S5 pozwala na rozbudowę możliwości systemu wieloma podzespołami rozszerzającymi, jak m.in. wejścia dodatkowe, moduły wyjściowe, moduły komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcyjne bądź też przekaźniki. Narzędzie do parametryzacji sterowników S5 firmy Siemens to STEP5 w dedykowanej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5921-1AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt